Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Kelt

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Џин Kelt 1л Дестилиран

  Џин Kelt 1л Дестилиран

  Овој ароматичен пијалак, на кој светската популарност му ја донеле британските морнари, денес е незаменлив дел на бројни коктели, од кои најпознати се Џин-тоник и легендарниот Мартини. Џинот Kelt со арома на боровинки содржи 37.5% алкохол.
  ден 425,00