Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  La Vache de Paris

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Сирење La Vache de Paris 500гр Француско Бело

  Сирење La Vache de Paris 500гр Француско Бело

  Она што особено ги издвојува француските сирења од сите други во познатата вселена е токму нивната непрегледна разновидност и несведливост на прецизен поим, евокативност која сигурно ги преминува тие граници и се доближува до општите антрополошки поими. Растителен производ.
  ден 80,00