Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Lettere dal Italia

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Сладолед Cono alla Panna 420гр 6/1

  Сладолед Cono alla Panna 420гр 6/1

  Чоколадото и ванилата се комбинација што секогаш победува, дует кој ги комбинира омилените вкусови на скоро сите љубители на сладолед. Практично пакување со шест шишарки сладолед, секогаш ќе биде добро решение за неочекувани гости и најмладите љубители на леден десерт. Пакувањето содржи 6 сладоледи x 70гр.
  ден 99,00