Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  L'OR

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Кафе L’OR 10/1 Colombia Nespresso

  Кафе L’OR 10/1 Colombia Nespresso

  Интензитет: 8 Број на капсули: 10
  ден 295,00
  Слика на Кафе L’OR 10/1 Forza Nespresso

  Кафе L’OR 10/1 Forza Nespresso

  Ослободете ја нескротливата моќ на FORZA, огнено еспресо со добро конструирана комплексност, освежена со нијанси кои танцуваат на нежниот слој крема. Интензитет: 9 Број на капсули: 10
  ден 295,00
  Слика на Кафе L’OR 10/1 India Nespresso

  Кафе L’OR 10/1 India Nespresso

  Интензитет: 10 Број на капсули: 10
  ден 295,00
  Слика на Кафе L’OR 10/1 Ristretto Nespresso

  Кафе L’OR 10/1 Ristretto Nespresso

  Интензитет: 11 Број на капсули: 10
  ден 295,00
  Слика на Кафе L’OR Papua New Guinea Nespresso

  Кафе L’OR Papua New Guinea Nespresso

  Интензитет: 7 Број на капсули: 10
  ден 295,00
  Слика на Кафе L’OR 10/1 Onyx Nespresso

  Кафе L’OR 10/1 Onyx Nespresso

  Интензитет: 7 Број на капсули: 10
  ден 295,00
  Слика на Кафе L’OR 10/1 Lungo Estremo Nespresso

  Кафе L’OR 10/1 Lungo Estremo Nespresso

  Интензивниот ONYX е ода на суштината на чистото еспресо: врвно, темно печени зрна Арабика и Робуста, фино мелени за да се открие и изрази зачинетата мешавина со прекрасени горчливи ноти на какао. Откријте го најмрачниот карактер на еспресото. Интензитет: 12 Број на капсули: 10
  ден 295,00
  Слика на Кафе L’OR 10/1 Splendente Nespresso

  Кафе L’OR 10/1 Splendente Nespresso

  Совршен одраз на ненадминливиот квалитет на еспресо го дефинира L'OR Espresso SPLENDENTE, неодолива арома, елегантна златна крема и неодолив вкус, обележан со ноти на ореви и after-taste од цитрус. Интензитет: 7 Број на капсули: 10
  ден 295,00