Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  L'Oréal

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Шампон L'Oréal 250мл Elseve Arganine Resist

  Шампон L'Oréal 250мл Elseve Arganine Resist

  Аргининот е клучна состојка неопходна за вашата коса. Лабораториите на L'Oreal ја искористија моќта на аргининот, аминокиселина која се јавува природно во влакното и околу фоликулот на косата, за реструктуирање на кревка коса која има тенденција да паѓа.
  ден 195,00
  Слика на Шампон L'Oréal 250мл Elseve Total Repair 5in1

  Шампон L'Oréal 250мл Elseve Total Repair 5in1

  L'Oreal Elseve Total Repair шампонот навлегува длабоко во слоевите и ги регенерира скршените влакна на косата.
  ден 195,00
  Слика на Шампон L'Oréal 250мл Elseve Color Vive

  Шампон L'Oréal 250мл Elseve Color Vive

  Color Vive штити од надворешни фактори кои ја ослабуваат обоената коса. Развиен со Color Protect Light Reflecting System, Color Vive е формулиран со УВ-филтри кои ја хранат косата и помага да се заштитат влакната.
  ден 195,00
  Слика на Шампон L'Oréal 250мл Elvive Dream Lenghts

  Шампон L'Oréal 250мл Elvive Dream Lenghts

  Грижлив шампон збогатен со коктел од кератин, витамини и рицинусово масло. Формулата чисти и помага во зајакнување на косата. Помага да се заштити од кршење и го намалува појавувањето на распукани врвови.
  ден 195,00
  Слика на Маска за коса L'Oréal 300мл Elseve Total Repair 5in1

  Маска за коса L'Oréal 300мл Elseve Total Repair 5in1

  5 проблеми, 1 решение! Формулирано за поправка на коса, ја негува и штити вашата коса и ја прави мека и сјајна. Помага во обновувањето и санирањето на видливите знаци на оштетена коса.
  ден 299,00
  Слика на Маска за коса L'Oréal 300мл Elseve Color Vive

  Маска за коса L'Oréal 300мл Elseve Color Vive

  L'Oréal Elseve Color Vive маската интензивно ја храни, штити косата и ја продолжува бојата. Нејзината гелна текстура лесно се разнесува и ја омекнува косата за само неколку минути.
  ден 299,00
  Слика на Регенератор L'Oréal 200мл Elseve Color Protect

  Регенератор L'Oréal 200мл Elseve Color Protect

  Долготрајна заштита на бојата збогатена со UVA + UVB филтри, формула која помага во заштитата на косата од надворешни фактори и остава сјајна боја.
  ден 192,00
  Слика на Шампон L'Oréal 250мл Elseve Total Repair Extreme

  Шампон L'Oréal 250мл Elseve Total Repair Extreme

  L’Oréal Elseve Total Repair Extreme продира длабоко во слоевите и ги поправа скршените влакна на косата. Системот за зајакнување екстремно ја обновува оштетената коса која е многу третирана.
  ден 195,00
  Слика на Фарба за коса L'Oréal Excellence 1

  Фарба за коса L'Oréal Excellence 1

  L'Oréal ви обезбедува долготрајна, екстремно интензивна боја и зрачен сјај. Долготраен интензитет.Силна, здрава коса и брилијантна боја. 100% покриеност на сива коса.
  ден 399,00
  Слика на Фарба за коса L'Oréal Excellence 01

  Фарба за коса L'Oréal Excellence 01

  L'Oréal ви обезбедува долготрајна, екстремно интензивна боја и зрачен сјај. Долготраен интензитет.Силна, здрава коса и брилијантна боја. 100% покриеност на сива коса.
  ден 399,00
  Слика на Фарба за коса L'Oréal Excellence 3

  Фарба за коса L'Oréal Excellence 3

  L'Oréal ви обезбедува долготрајна, екстремно интензивна боја и зрачен сјај. Долготраен интензитет.Силна, здрава коса и брилијантна боја. 100% покриеност на сива коса.
  ден 399,00
  Слика на Фарба за коса L'Oréal Excellence 4

  Фарба за коса L'Oréal Excellence 4

  L'Oréal ви обезбедува долготрајна, екстремно интензивна боја и зрачен сјај. Долготраен интензитет.Силна, здрава коса и брилијантна боја. 100% покриеност на сива коса.
  ден 399,00
  Слика на Фарба за коса L'Oréal Excellence 5

  Фарба за коса L'Oréal Excellence 5

  L'Oréal ви обезбедува долготрајна, екстремно интензивна боја и зрачен сјај. Долготраен интензитет.Силна, здрава коса и брилијантна боја. 100% покриеност на сива коса.
  ден 399,00
  Слика на Фарба за коса L'Oréal Excellence 6

  Фарба за коса L'Oréal Excellence 6

  L'Oréal ви обезбедува долготрајна, екстремно интензивна боја и зрачен сјај. Долготраен интензитет.Силна, здрава коса и брилијантна боја. 100% покриеност на сива коса.
  ден 399,00
  Слика на Фарба за коса L'Oréal Excellence 6.1

  Фарба за коса L'Oréal Excellence 6.1

  L'Oréal ви обезбедува долготрајна, екстремно интензивна боја и зрачен сјај. Долготраен интензитет.Силна, здрава коса и брилијантна боја. 100% покриеност на сива коса.
  ден 399,00
  Слика на Фарба за коса L'Oréal Excellence 7

  Фарба за коса L'Oréal Excellence 7

  L'Oréal ви обезбедува долготрајна, екстремно интензивна боја и зрачен сјај. Долготраен интензитет.Силна, здрава коса и брилијантна боја. 100% покриеност на сива коса.
  ден 399,00
  Слика на Фарба за коса L'Oréal Excellence 8.1

  Фарба за коса L'Oréal Excellence 8.1

  L'Oréal ви обезбедува долготрајна, екстремно интензивна боја и зрачен сјај. Долготраен интензитет.Силна, здрава коса и брилијантна боја. 100% покриеност на сива коса.
  ден 399,00
  Слика на Фарба за коса L'Oréal Excellence 10.21

  Фарба за коса L'Oréal Excellence 10.21

  L'Oréal ви обезбедува долготрајна, екстремно интензивна боја и зрачен сјај. Долготраен интензитет.Силна, здрава коса и брилијантна боја. 100% покриеност на сива коса.
  ден 399,00
  Слика на Фарба за коса L'Oréal Excellence 9.1

  Фарба за коса L'Oréal Excellence 9.1

  L'Oréal ви обезбедува долготрајна, екстремно интензивна боја и зрачен сјај. Долготраен интензитет.Силна, здрава коса и брилијантна боја. 100% покриеност на сива коса.
  ден 399,00
  Слика на Фарба за коса L'Oréal Excellence 8.12

  Фарба за коса L'Oréal Excellence 8.12

  L'Oréal ви обезбедува долготрајна, екстремно интензивна боја и зрачен сјај. Долготраен интензитет.Силна, здрава коса и брилијантна боја. 100% покриеност на сива коса.
  ден 399,00
  Слика на Фарба за коса L'Oréal Excellence 7.1

  Фарба за коса L'Oréal Excellence 7.1

  L'Oréal ви обезбедува долготрајна, екстремно интензивна боја и зрачен сјај. Долготраен интензитет.Силна, здрава коса и брилијантна боја. 100% покриеност на сива коса.
  ден 399,00
  Слика на Регенератор L'Oréal 200мл Elseve Extreme

  Регенератор L'Oréal 200мл Elseve Extreme

  Регенераторот L'Oréal Elseve Extreme се препорачува за сува и екстремно оштетена коса. Ја заштитува и негува косата, давајќи целосна мекост сѐ до краевите.
  ден 195,00
  Слика на Регенератор L'Oréal 200мл Elseve Total Repair

  Регенератор L'Oréal 200мл Elseve Total Repair

  Регенераторот L'Oréal 200мл Elseve Total Repair во својот состав содржи формула на Про-Кератин и Церамид. Се препорачува за целосно оздравување на многу оштетена коса, тенко влакно, испукани врвови и кршлива коса.
  ден 192,00
  Слика на Маска за коса L'Oréal 300мл Elseve Dream Long

  Маска за коса L'Oréal 300мл Elseve Dream Long

  Регенераторот L'Oréal Elseve Dream Long се препорачува за долга и оштетена коса, која интензивно ќе ја обнови. Содржи екстракт на масло од индиско грозје и керафил.
  ден 299,00
  Слика на Маска за коса L'Oréal 300мл Elseve Color Protect

  Маска за коса L'Oréal 300мл Elseve Color Protect

  Долготрајна заштита на бојата збогатена со UVA + UVB филтри, формула која помага во заштитата на косата од надворешни фактори и остава сјајна боја.
  ден 299,00
  Слика на Регенератор L'Oréal 200мл Elseve Full Resist

  Регенератор L'Oréal 200мл Elseve Full Resist

  Регенератор L'Oréal 200мл Elseve Full Resist се препорачува за слаба и тенка коса, подложна на кршење. Во својот состав содржи формула збогатена со суплементи за коса биотин, витамин Б5 и аргинин. Се користи за полесно расчешлување и заштита од пукање на влакното. Косата по употреба изгледа здраво, цврсто и отпорна на кршење.
  ден 192,00