Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Lotus Biscoff

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Намаз од бисквити Lotus 400гр Biscoff Classic

  Намаз од бисквити Lotus 400гр Biscoff Classic

  Новиот намаз од бисквити Лотус е вкусна алтернатива на путер од кикирики или чоколаден намаз. Соодветен е за возрасни, деца и оние кои се вегани. Lotus Spread не содржи лактоза, вештачки бои и ароми.
  ден 289,00