Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Malena

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Сјај за усни Malena Vinyl

  Сјај за усни Malena Vinyl

  Интезивна боја, екстра долготрајност и комбинација на смели и неутрални бои. Лесно се нанесува благодарение на флексибилниот апликатор.
  ден 119,00
  Слика на Лак за нокти Malena

  Лак за нокти Malena

  Malena лакот овозможува прекрасен сјај и боја на вашите нокти. Благодарение на неговата специјална формулација, лакот е лесен за нанесување и обезбедува одлична покриеност.
  ден 45,00
  Слика на Молив за очи Malena

  Молив за очи Malena

  Супер долготраен молив кој се поправа една минута и останува на очниот капак цел ден и во секое време -Лесна за нанесување и добро пигментирана -Моливи го олеснуваат цртањето на јасни линии или сенки. Со засенчување, моливчињата се претвораат во долготрајни сенки.
  ден 79,00
  Слика на Молив за усни Malena

  Молив за усни Malena

  Самоостречки,долготраен,водоотпорен молив за усни со мат завршеток. Може да се користи самостојно и како кармин за усни.
  ден 79,00
  Слика на Течна пудра Malena

  Течна пудра Malena

  Нејзината текстура е лесна и многу практична за примена. Подгответе го лицето со нанесување на соодветна крема или прајмер, потоа со сунѓер нанесете и изблендирајте ја пудрата.
  ден 169,00
  Слика на Маскара Malena 3D Volume

  Маскара Malena 3D Volume

  Моментот кој жените долго го очекуваа. Malena ја има совршената револуционерна маскара која е 100% природна и безбедна за здраво продолжување на трепките.
  ден 132,00
  Слика на Молив за веѓи Malena

  Молив за веѓи Malena

  Меки и природни моливи за исцртување на веѓи. -Мека формула за едноставна употреба. Моливот за веѓи има мека и нежна формула за исцртување.
  ден 95,00