Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Malibu

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Ликер Malibu 0.7л Coconut

  Ликер Malibu 0.7л Coconut

  Malibu е ликер со вкус на кокос, направен со карипски рум и поседува содржина на алкохол од 21%.
  ден 775,00