Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Martell

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Коњак Martell 0.7л V.S.O.P. Médaillon

  Коњак Martell 0.7л V.S.O.P. Médaillon

  Martell V.S.O.P. Médaillon е избалансиран коњак, обележан со дабест вкус. Времето поминато во дабови буриња му дава сложена арома со ноти на карамелизирано суво овошје и сливи. Нежен и мек коњак од висока класа кој е вистински коктел од ароми, истовремено свеж и дрвенест. Содржи 40% алкохол.
  ден 2.639,00