Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Мед

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  banner
  Слика на Мед 5-ка 720гр Ливадски

  Мед 5-ка 720гр Ливадски

  Ливадскиот мед содржи природни ензими, витамини, минерали и аминокиселини. Дава енергија, го зголемува хемоглобинот, ја зголемува апсорпцијата на калциумот од храната и го забрзува закрепнувањето на организмот.
  ден 275,00
  Слика на Мед 5-ка 720гр Планински

  Мед 5-ка 720гр Планински

  Планинскиот мед има јако антивоспалително и антибактериско дејство. Се користи за јакнење на имунитетот и при проблеми со респираторниот систем и помага во лекување на кашлица, воспалувања на грлото и синусите.
  ден 275,00