Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Melitta

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Кафе Melitta 250гр Excellent

  Кафе Melitta 250гр Excellent

  Melitta Excellent е мешавина од 100% фини кафиња Арабика. Средното печење дава елегантно избалансиран вкус и арома со полно тело. Мелено многу фино, Одлично е особено погодно за кафе во турски стил, машини за филтрирање кафе, како и приготвување на чашата.
  ден 157,00
  Слика на Кафе Melitta 250гр Grand Aroma

  Кафе Melitta 250гр Grand Aroma

  Melitta Grand Aroma е избалансирана мешавина од извонредни кафиња. Темното печење дава силен карактер и интензивно тело. Grand Aroma е особено погодна за кафе во турски стил, машини за филтрирање кафе, како и приготвување на чашата.
  ден 145,00