Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  BIG monthly offer

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Сапун Palmolive 90гр Irresistible Touch

  Сапун Palmolive 90гр Irresistible Touch

  Уживајте во нежната и мека кожа со Palmolive Naturals Irresistible Touch Soap. Збогатен со екстракти од црна орхидеја.
  ден 36,00 ден 29,00
  Слика на Сапун Palmolive 90гр Milk & Honey

  Сапун Palmolive 90гр Milk & Honey

  Со 100% природен екстракт од мед. Ги штити рацете од прекумерна сувост, оставајќи ги да се чувствуваат негувани и меки. Дерматолошки тестиран
  ден 36,00 ден 29,00
  Слика на Сапун Palmolive 90гр Milk & Rose petals

  Сапун Palmolive 90гр Milk & Rose petals

  Почувствувајте го потхранувачката нега на млеко и 100% природно масло од ливчиња од роза, задоволство со мирис за секојдневно сјајна кожа.
  ден 36,00 ден 29,00
  Слика на Сапун Palmolive 90гр Olive

  Сапун Palmolive 90гр Olive

  Содржи маслинов екстракт и навлажнувачко млеко. Неговата богата кадифена формула помага да се навлажни вашата кожа и прави да се чувствува извонредно мека и свиленкаста.
  ден 36,00 ден 29,00
  Слика на Сапун Palmolive 100гр Balanced & Mild

  Сапун Palmolive 100гр Balanced & Mild

  Уживајте во нежно чистење со 100% екстракт од камилица од природно потекло и витамин Е за сјајна кожа.
  ден 36,00 ден 29,00
  Слика на Прашок за перење Bioaktiv 9кг Mountain Fresh

  Прашок за перење Bioaktiv 9кг Mountain Fresh

  Bioaktiv темелно ги отстранува дамките и нечистотиите од алиштата и обезбедува одлична белина. Балансираната содржина на активни состојки овозможува подобри перформанси при пониски температури на миење. Покрај чистотата и ефикасно отстранување на нечистотијата, детергентот им дава и пријатен мирис на алиштата.
  ден 629,00 ден 499,00
  Слика на Прашок за перење Bioaktiv 9кг Flower Fresh

  Прашок за перење Bioaktiv 9кг Flower Fresh

  Биоактив темелно ги отстранува дамките и нечистотиите од алиштата и обезбедува одлична белина. Балансираната содржина на активни состојки овозможува подобри перформанси при пониски температури на миење. Покрај чистотата и ефикасно отстранување на нечистотијата, детергентот им дава и пријатен мирис на алиштата.
  ден 629,00 ден 499,00
  Слика на Течно средство за садови Fairy 650мл Lavender & Rosemary

  Течно средство за садови Fairy 650мл Lavender & Rosemary

  Сјај за рачно миење со мирис на лаванда и рузмарин во амбалажа од 650 мл.
  ден 109,00 ден 89,00
  Слика на Течно средство за садови Fairy 650мл Bergamot & Ginger

  Течно средство за садови Fairy 650мл Bergamot & Ginger

  Сјај за рачно миење со природни мирисни ноти на бергем и ѓумбир во амбалажа од 650 мл.
  ден 109,00 ден 89,00
  Слика на Освежувач за WC школка Arf 2*55гр Бор

  Освежувач за WC школка Arf 2*55гр Бор

  Arf освежувач и дезинфициенс за WC школка. Пакувањето содржи 2 од 50гр.
  ден 155,00 ден 115,00
  Слика на Таблети за садови Finish Max 20/1 Lemon

  Таблети за садови Finish Max 20/1 Lemon

  Finish таблети за машина за садови со мирис на лимон за длабоко и темелно чистење на вашите садови. Ги отстранува и најтврдокорните дамки.
  ден 375,00 ден 265,00
  Слика на Вода Горска+ 500мл Immuno

  Вода Горска+ 500мл Immuno

  Горска Имуно е висококвалитетна функционална вода која содржи ацерола и алое вера. Комбинацијата од алое вера и ацерола ја прави идеална вода за секојдневна употреба и задоволување на дневните потреби на организмот од витамини и антиоксиданси.
  ден 42,00 ден 20,00
  Слика на Вода Горска+ 500мл Relax Cannabis

  Вода Горска+ 500мл Relax Cannabis

  Gorska Relax е висококвалитетна функционална вода која содржи екстракт од семе од коноп и грејпфрут. Витаминот Б кој го содржи овој производ придонесува за нормална функција на нервниот систем.
  ден 42,00 ден 20,00
  Слика на Супа Maggi 57гр Брокула и Карфиол

  Супа Maggi 57гр Брокула и Карфиол

  Maggi супите претставуваат важен дел од секојдневната исхрана и главна предност се брзата и лесна подготовка и загарантиран резултат.
  ден 50,00 ден 25,00
  Слика на Кашкавал Ѓоргиеви 1кг Козји Рефус

  Кашкавал Ѓоргиеви 1кг Козји Рефус

  Млечен козји кашкавал од природно македонско млеко. Производот е на мерење во вакуум пакување, цената се однесува на килограм и може да варира со разлика од +/-10гр.
  ден 449,00 ден 399,00