Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  M&M's

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Бонбони M&M's 45гр Peanuts

  Бонбони M&M's 45гр Peanuts

  Шарени чоколадни бонбони со препознатлив вкус.
  ден 33,00
  Слика на Бонбони M&M's 45гр Chocolate

  Бонбони M&M's 45гр Chocolate

  Шарени чоколадни бонбони со препознатлив вкус.
  ден 33,00
  Слика на Чоколаден намаз M&M’S 200гр With colored rice crispies

  Чоколаден намаз M&M’S 200гр With colored rice crispies

  М&М е крцкав во намаз од чоколадо! Ако го обожавате лесниот, чоколаден вкус на крцкавиот М&М, ќе сакате веднаш да го фатите вашиот вкусен нов крцкав намаз М&М Овој скромен намаз од чоколадо е идеална придружба да додадете шарена забава на кроасани, тостови, палачинки и многу повеќе.
  ден 259,00