Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Munchmallow

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Колачи Munchmallow 210гр Family Pack

  Колачи Munchmallow 210гр Family Pack

  Уживајте во тортиците Munchmallow обложени со чоколадо. Family pack, за вас и вашите најмили.
  ден 69,00
  Слика на Колачи Munchmallow 133гр Double Pack

  Колачи Munchmallow 133гр Double Pack

  Уживајте во тортиците Munchmallow обложени со чоколадо. Double pack, за дупло уживање!
  ден 45,00
  Слика на Колачи Munchmallow 105гр Classic

  Колачи Munchmallow 105гр Classic

  Меки колачиња со основа од бисквита и чоколаден прелив.
  ден 36,00
  Слика на Колачи Munchmallow 105гр White

  Колачи Munchmallow 105гр White

  Уживајте во бела торта обложена со чоколадо . Спакувани индивидуално во 6 парчиња.
  ден 38,00