Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Najlepše želje

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Чоколадо Najlepše želje 200гр Млечно

  Чоколадо Najlepše želje 200гр Млечно

  Со децении, Najlepše želje ги исполнуваа нашите денови со најубавите вкусови на вистинско чоколадо. Уникатен вкус и квалитет на омилените Najlepše želje на чоколадо.
  ден 99,00
  Слика на Чоколадо Najlepše želje 250гр Млечен крем

  Чоколадо Najlepše želje 250гр Млечен крем

  Со децении, Najlepše želje ги исполнуваа нашите денови со најубавите вкусови на вистинско чоколадо. Уникатен вкус и квалитет на омилените Najlepše želje на чоколадо. Najlepše želje млечна чоколада полнета со млечен крем.
  ден 122,00
  Слика на Чоколадо Najlepše želje 250гр Млечно

  Чоколадо Najlepše želje 250гр Млечно

  Со децении, Najlepše želje ги исполнуваа нашите денови со најубавите вкусови на вистинско чоколадо. Уникатен вкус и квалитет на омилените Najlepše želje чоколади.
  ден 122,00
  Слика на Чоколадо Najlepše želje 30гр Млечно

  Чоколадо Najlepše želje 30гр Млечно

  Со децении, Najlepše želje ги исполнуваа нашите денови со најубавите вкусови на вистинско чоколадо. Уникатен вкус и квалитет на омилените Najlepše želje чоколадо.
  ден 16,00
  Слика на Чоколадо Najlepše želje 85гр Noisette

  Чоколадо Najlepše želje 85гр Noisette

  Со децении, Najlepše želje ги исполнуваа нашите денови со најубавите вкусови на вистинско чоколадо. Уникатен вкус и квалитет на омилените Najlepše želje на чоколадо.
  ден 44,00
  Слика на Чоколадо Najlepše želje 85гр Кекс

  Чоколадо Najlepše želje 85гр Кекс

  Со децении, Najlepše želje ги исполнуваа нашите денови со најубавите вкусови на вистинско чоколадо. Уникатен вкус и квалитет на омилените Najlepše želje на чоколадо.
  ден 49,00
  Слика на Чоколадо Najlepše želje 90гр Млечно

  Чоколадо Najlepše želje 90гр Млечно

  Чоколадите „Najlepše želje“ се изработуваат исклучиво од природни состојки - какао, путер од какао, млеко, шеќер.
  ден 45,00
  Слика на Чоколадо Najlepše željice 19.5гр Лажица

  Чоколадо Najlepše željice 19.5гр Лажица

  Лажицата ги исполнува најубавите желби на малите и претвора чаша обично, топло млеко во чоколадо! Нурнете во млекото со најубавите желби во форма на лажица и забавувајте се во нај чоколадниот оброк досега.
  ден 15,00
  Слика на Чоколадо Najlepše željice 80гр Шарени Бонбони

  Чоколадо Najlepše željice 80гр Шарени Бонбони

  Посакајте Najlepše želje со бонбони и забавата може да започне! Najlepše želje можат да донесат голема забава, возбуда и неочекувани комбинации на вкусови! Особено ако додадеме шарени бонбони во нашето омилено млечно чоколадо со многу млеко! Тогаш, најзабавното искуство со чоколадо започнува со првиот залак. Омилени слатки на секое дете во една коцка чоколадо!
  ден 42,00
  Слика на Чоколадо Najlepše želje 200гр Бадем

  Чоколадо Najlepše želje 200гр Бадем

  Чоколадите „Najlepše želje“ се изработуваат исклучиво од природни состојки - какао, путер од какао, млеко, шеќер.
  ден 139,00