Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Намази и топено сирење

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Топено сирење Zdenka 140гр

  Топено сирење Zdenka 140гр

  Топено сирење Зденка во триаголници е синоним за стопен кашкавал во секое домаќинство, сирење кое отсекогаш сме го сакале. Подготвено според оригиналниот рецепт, со богат вкус и кремаста структура, освен што е сирење, често се користи во готвењето како состојка за сосови и разни јадења.
  ден 79,00
  Слика на Топено сирење President 140гр

  Топено сирење President 140гр

  Мало, сочно, млечно, неодоливо и триаголно. Топено сирење President, неодолив избор за секој ваш оброк.
  ден 70,00
  Слика на Топено сирење President 400гр

  Топено сирење President 400гр

  Мало, сочно, млечно, неодоливо и триаголно. Топено сирење President, неодолив избор за секој ваш оброк.
  ден 192,00
  Слика на Топено сирење Hello Toni 140гр

  Топено сирење Hello Toni 140гр

  Парчиња полурастително топено сирење од Woerle се произведуваат од најразлични природни сирењa со висок квалитет и благодарение на нивната голема разновидност, обезбедуваат совршено уживање за сите вкусови.
  ден 62,00
  Слика на Топено сирење Happy Cow 360гр

  Топено сирење Happy Cow 360гр

  Триаголници или парчиња топено сирење од WOERLE се произведуваат од најразлични природни сирењa со висок квалитет и благодарение на нивната голема разновидност, обезбедуваат совршено уживање за сите вкусови.
  ден 168,00
  Слика на Топено сирење Happy Cow 120гр

  Топено сирење Happy Cow 120гр

  Триаголници или парчиња топено сирење од WOERLE се произведуваат од најразлични природни сирењa со висок квалитет и благодарение на нивната голема разновидност, обезбедуваат совршено уживање за сите вкусови.
  ден 65,00
  Слика на Топено сирење Zdenka 280гр Family Pack

  Топено сирење Zdenka 280гр Family Pack

  Топено сирење Зденка во триаголници е синоним за стопен кашкавал во секое домаќинство, сирење кое отсекогаш сме го сакале. Подготвено според оригиналниот рецепт, со богат вкус и кремаста структура, освен што е сирење, често се користи во готвењето како состојка за сосови и разни јадења.
  ден 145,00
  Слика на Топено сирење Hajdú 120гр Creme

  Топено сирење Hajdú 120гр Creme

  Полурастително топено сирење во триаголници без глутен преработено со 40% растителна маст.
  ден 39,00
  Слика на Млечен намаз Abc 50гр Classic

  Млечен намаз Abc 50гр Classic

  Веќе 40 години, фабриката за млечни производи произведува сосема природен производ од свежо крем сирење ABC со уникатен технолошки процес од внимателно избрано и контролирано млеко. Се состои од само три состојки - млеко, павлака и малку морска сол, а пријатниот млечен вкус и мирис, како и лесното подмачкување го обезбедуваат местото на врвен производ омилен кај потрошувачите од сите генерации.
  ден 30,00
  Слика на Млечен намаз Abc 200гр Classic

  Млечен намаз Abc 200гр Classic

  Веќе 40 години, фабриката за млечни производи произведува сосема природен производ од свежо крем сирење ABC со уникатен технолошки процес од внимателно избрано и контролирано млеко. Се состои од само три состојки - млеко, павлака и малку морска сол, а пријатниот млечен вкус и мирис, како и лесното подмачкување го обезбедуваат местото на врвен производ омилен кај потрошувачите од сите генерации.
  ден 113,00
  Слика на Млечен намаз Abc 100гр Classic

  Млечен намаз Abc 100гр Classic

  Веќе 40 години, фабриката за млечни производи произведува сосема природен производ од свежо крем сирење ABC со уникатен технолошки процес од внимателно избрано и контролирано млеко. Се состои од само три состојки - млеко, павлака и малку морска сол, а пријатниот млечен вкус и мирис, како и лесното подмачкување го обезбедуваат местото на врвен производ омилен кај потрошувачите од сите генерации.
  ден 62,00
  Слика на Млечен намаз Abc 500гр Classic

  Млечен намаз Abc 500гр Classic

  Веќе 40 години, фабриката за млечни производи произведува сосема природен производ од свежо крем сирење ABC со уникатен технолошки процес од внимателно избрано и контролирано млеко. Се состои од само три состојки - млеко, павлака и малку морска сол, а пријатниот млечен вкус и мирис, како и лесното подмачкување го обезбедуваат местото на врвен производ омилен кај потрошувачите од сите генерации.
  ден 255,00
  Слика на Млечен намаз Dukatela 150гр Original

  Млечен намаз Dukatela 150гр Original

  Дукатела - за појадок од соништата. Млечните намази на Дукатела се подготвени од највисок квалитет на свеж крем и гордо ја носат титулата најдобри меѓу широките млечни производи. Со својот богат вкус на млеко и совршена распространетост, млечниот намаз со децении ги воодушевува потрошувачите од сите генерации.
  ден 63,00
  Слика на Млечен намаз Bayernland 200гр Farmi

  Млечен намаз Bayernland 200гр Farmi

  Млечен намаз од Баернленд со 70% млечна маст, екстра квалитет и богат вкус.
  ден 99,00
  Слика на Млечен намаз 'Zbregov 200гр Classic

  Млечен намаз 'Zbregov 200гр Classic

  Намаз од сирење за сите оние кои сакаат да го започнат денот со лесен и здрав оброк со вкусови кои потсеќаат на Медитеранот. Збогатено со кремаста павлака, за врвни производи со неодолив вкус и арома.
  ден 89,00
  Слика на Сирен намаз 'Zbregov 200гр Mix

  Сирен намаз 'Zbregov 200гр Mix

  Намаз од сирење за сите оние кои сакаат да го започнат денот со лесен и здрав оброк со вкусови кои потсеќаат на Медитеранот. Збогатено со кремаста павлака, рен, домашен путер, ароматични билки, шунка и туна, за врвни производи со неодолив вкус и арома.
  ден 88,00
  Слика на Сирен намаз 'Zbregov 200гр Light

  Сирен намаз 'Zbregov 200гр Light

  Намаз од сирење за сите оние кои сакаат да го започнат денот со лесен и здрав оброк со вкусови кои потсеќаат на Медитеранот. Збогатено со кремаста павлака, за врвни производи со неодолив вкус и арома.
  ден 82,00
  Слика на Сирен намаз 'Zbregov 200гр Classic

  Сирен намаз 'Zbregov 200гр Classic

  Млечен намаз за сите оние кои сакаат да го започнат денот со лесен и здрав оброк со вкусови кои потсеќаат на Медитеранот. Збогатено со кремаста павлака, за врвни производи со неодолив вкус и арома.
  ден 72,00
  Слика на Сирен намаз Vivis 200гр Свеж

  Сирен намаз Vivis 200гр Свеж

  Сирниот намаз Vivis има високи хранливи вредности, богато е со калциум и витамин А и е квалитетен, здрав и вкусен оброк. Покрај одличен квалитет и одличен вкус, се карактеризира и со практично, модерно дизајнирано пакување.
  ден 105,00
  Слика на Млечен намаз Kuč 200гр Kremko

  Млечен намаз Kuč 200гр Kremko

  Млечен намаз за сите оние кои сакаат да го започнат денот со лесен и здрав оброк со вкусови кои потсеќаат на Медитеранот. Збогатено со кремаста павлака, за врвни производи со неодолив вкус и арома.
  ден 65,00