Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  NeroNobile

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Кафе NeroNobile 12/1 Almond Flat White Dolce Gusto

  Кафе NeroNobile 12/1 Almond Flat White Dolce Gusto

  Откријте го новото веганско кафе со бадемово млеко – NESCAFÉ® Almond Flat White. Совршен спој помеѓу нежни ноти на бадем и исклучително квалитетно кафе од Југоисточна Азија. Вкусен пијалок со ноти на карамела, кој ќе ве придружува во вашата слатка пауза. Се ​​подготвувате со вашата NESCAFÉ® Dolce Gusto® машина за кафе. Број на капсули: 12
  ден 441,00