Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Оцет

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Оцет Kisko 1л Вински

  Оцет Kisko 1л Вински

  Природен вински оцет.
  ден 75,00
  Слика на Оцет Kisko 1л Прехранбен

  Оцет Kisko 1л Прехранбен

  Природен алкохолен оцет.
  ден 55,00
  Слика на Оцет Kisko 1л Јаболков

  Оцет Kisko 1л Јаболков

  Природен јаболков оцет.
  ден 89,00
  Слика на Оцет 5-ка 500мл Балсамико

  Оцет 5-ка 500мл Балсамико

  Балсамико е многу темен, концентриран и интензивно зачинет оцет, направен целосно или делумно од грозје.
  ден 85,00
  Слика на Оцет 5-ка 1л Јаболков

  Оцет 5-ка 1л Јаболков

  Природен јаболков оцет.
  ден 35,00
  Слика на Оцет 5-ка 1л Прехранбен

  Оцет 5-ка 1л Прехранбен

  Природен алкохолен оцет.
  ден 32,00
  Слика на Оцет 5-ка 1л Вински

  Оцет 5-ка 1л Вински

  Природен вински оцет.
  ден 32,00
  Слика на Оцет Kisko 5л Прехранбен

  Оцет Kisko 5л Прехранбен

  Природен алкохолен оцет.
  ден 190,00
  Слика на Оцет Mautner 500мл Лимон и Зелен лимон

  Оцет Mautner 500мл Лимон и Зелен лимон

  Овошен свеж цитрусен оцет во уникатна комбинација на природно ферментиран вински оцет со деликатна нота од лимон и зелен лимон. Поради својата овошна, блага киселост, идеално одговара со риба и пилешко месо.
  ден 125,00
  Слика на Оцет Mautner 500мл Со тревни зачини

  Оцет Mautner 500мл Со тревни зачини

  Избраните билки и најдобриот духовен вински оцет произведен во природен процес на ферментација се комбинираат за да формираат многу посебен специјалитет. Овој оцет има одличен вкус со свежи салати, како што се зелева салата и спанаќ салата со ротквици. Парична казна од билки оди добро со салата од домати, краставици и колбаси.
  ден 125,00
  Слика на Оцет Agrar 1л Прехранбен

  Оцет Agrar 1л Прехранбен

  Природен алкохолен оцет.
  ден 22,00