Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Osram

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Светилка Osram 5W Led

  Светилка Osram 5W Led

  Електрична лед светилка со јачина од 5 вати.
  ден 129,00
  Слика на Светилка Osram 95W E27

  Светилка Osram 95W E27

  Електрична светилка со јачина од 95 вати.
  ден 25,00
  Слика на Лед светилка OSRAM 9W/865

  Лед светилка OSRAM 9W/865

  Лед светилките нудат лесен начин да заштедите пари и да го разубавите вашиот дом и работа. Моќност: 9W. Светлечки флукс: 865lm. Температура на светлина: 6500 K. Индекс на враќање на бојата: RA> 80. Животен век: 10.000 ч. Номинален напон: 220-240 V. Основа: E27.
  ден 139,00
  Слика на Лед светилка OSRAM 60/40W E27

  Лед светилка OSRAM 60/40W E27

  Лед светилките нудат лесен начин да заштедите пари и да го разубавите вашиот дом и работа. Моќност: 60W. Светлечки флукс: 806 lm. Температура на светлина: 6500 K. Индекс на враќање на бојата: RA> 80. Животен век: 10.000 ч. Номинален напон: 220-240 V. Основа: E27.
  ден 25,00
  Слика на Лед сијалица OSRAM 5.5W/865

  Лед сијалица OSRAM 5.5W/865

  Лед светилките нудат лесен начин да заштедите пари и да го разубавите вашиот дом и работа. Моќност: 5.5W. Светлечки флукс: 470lm. Температура на светлина: 6500 K. Индекс на враќање на бојата: RA> 80. Животен век: 10.000 ч. Номинален напон: 220-240 V. Основа: E27.
  ден 139,00
  Слика на Лед светилка OSRAM 9W/827 E27

  Лед светилка OSRAM 9W/827 E27

  Лед светилките нудат лесен начин да заштедите пари и да го разубавите вашиот дом и работа. Електрична лед светилка со јачина од 9 вати.
  ден 149,00