Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Освежувач на простории

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Освежувач на простории Airwick 240мл Lavender

  Освежувач на простории Airwick 240мл Lavender

  Шарена фузија на лаванда, бергамот и црвен гераниум. Траен и ефикасен спреј при елиминирање на силни и непријатни мириси
  ден 102,00
  Слика на Електричен освежувач на простории Airwick 19мл Lavender

  Електричен освежувач на простории Airwick 19мл Lavender

  Шарена фузија на лаванда, бергамот и црвен гераниум. Траен и ефикасен спреј при елиминирање на силни и непријатни мириси.
  ден 237,00
  Слика на Електричен освежувач на простории Airwick 19мл Lavender Refill

  Електричен освежувач на простории Airwick 19мл Lavender Refill

  Шарена фузија на лаванда, бергамот и црвен гераниум. Траен и ефикасен спреј при елиминирање на силни и непријатни мириси
  ден 205,00
  Слика на Електричен освежувач на простории Airwick 19мл Vanilla

  Електричен освежувач на простории Airwick 19мл Vanilla

  Доживејте ја глатката мешавина на бела ванила попрскана со свеж кокос, допир на бела магнолија и мошус.
  ден 237,00
  Слика на Освежувач на простории Airwick Freshmatic 250мл Vanilla Refill

  Освежувач на простории Airwick Freshmatic 250мл Vanilla Refill

  Доживејте ја глатката мешавина на бела ванила попрскана со свеж кокос, допир на бела магнолија и мошус.
  ден 279,00
  Слика на Освежувач на простории Airwick 250мл Turquoise Oasis

  Освежувач на простории Airwick 250мл Turquoise Oasis

  Отстранува мириси и го исполнува вашиот дом со пријатна арома.
  ден 489,00
  Слика на Освежувач на простории Airwick Freshmatic 250мл Turquoise Oasis Refill

  Освежувач на простории Airwick Freshmatic 250мл Turquoise Oasis Refill

  Отстранува мириси и го исполнува вашиот дом со пријатна арома . Три начини на интензитет на прскање на арома . Свежина до 60 дена
  ден 305,00
  Слика на Електричен освежувач на простории Airwick 19мл Turquoise Oasis

  Електричен освежувач на простории Airwick 19мл Turquoise Oasis

  Отстранува мириси и го исполнува вашиот дом со пријатна арома.
  ден 245,00
  Слика на Електричен освежувач на простории Airwick 19мл Smooth Satin & Moon Lilly

  Електричен освежувач на простории Airwick 19мл Smooth Satin & Moon Lilly

  Искусете ги примамливите, цветни ноти на љубичица и лизнете се во луксузен свет сатенски чаршафи и нежен парфем.
  ден 237,00
  Слика на Освежувач на простории Airwick Freshmatic 250мл Apple & Cinnamon Refill

  Освежувач на простории Airwick Freshmatic 250мл Apple & Cinnamon Refill

  Подобрете ја приказната за мирисот на вашиот дом со Air Wick Apple и Cinnamon. Фаќајте ја свежината и топлината на слатки и зачинети ноти кои ги поздравуваат вашите гости како топло ќебе на есенски ден. Свежина во домот и до после 60 дена од користење
  ден 279,00
  Слика на Освежувач на простории Bis 400мл Calming Freshness

  Освежувач на простории Bis 400мл Calming Freshness

  Инспирацијата за новиот миризлив освежувач на воздух и алишта се најде во Ornel Calming, еден од најпопуларните мириси меѓу омекнувачите на Ornel. Уживајте во долготрајните миризливи ноти и создадете најудобно место за вашиот дом. Bis Freshness од Ornel е наменета за освежување на просторот за живеење, неутрализирање на мирисите и дополнително за парфимирање на алиштата.
  ден 215,00
  Слика на Освежувач на простории General Fresh 150гр Arola Ocean

  Освежувач на простории General Fresh 150гр Arola Ocean

  Стабилен долгорочен мирис, безбеден, не содржи штетни материи. Европски квалитет и усогласеност со највисоките стандарди. Интензитетот на аромата се прилагодува со фиксирање на капачето на потребната висина. Може да се користи и дома и во автомобилот.
  ден 69,00
  Слика на Електричен освежувач на простории Airwick 19мл Vanilla Refill

  Електричен освежувач на простории Airwick 19мл Vanilla Refill

  Доживејте ја глатката мешавина на бела ванила попрскана со свеж кокос, допир на бела магнолија и мошус.
  ден 205,00
  Слика на Освежувач Glade 10мл Relaxing Zen Refill

  Освежувач Glade 10мл Relaxing Zen Refill

  Уживајте во медитативниот мирис на овошје и зелени лисја.
  ден 165,00
  Слика на Течност за електричен освежувач на простории Airwick Botanica 19мл Himalayan Magnolia & Vanilla

  Течност за електричен освежувач на простории Airwick Botanica 19мл Himalayan Magnolia & Vanilla

  Eлектричен освежувач Airwick го освежува секој простор со мирисна нота на химлајска магнолија и ванила.
  ден 298,00
  Слика на Освежувач на простории Airwick Botanica 237мл Caribbean Vetiver & Sandalwood

  Освежувач на простории Airwick Botanica 237мл Caribbean Vetiver & Sandalwood

  Освежувач Airwick го освежува секој простор со мирисна нота на карибска трева и сандалово дрво.
  ден 245,00
  Слика на Освежувач на простории Airwick Botanica 237мл Rosa & African Geranium

  Освежувач на простории Airwick Botanica 237мл Rosa & African Geranium

  Освежувач Airwick го освежува секој простор со мирисна нота на исландска роза и африкански здравец.
  ден 245,00
  Слика на Освежувач на простории Airwick 240мл Vanilla

  Освежувач на простории Airwick 240мл Vanilla

  Освежувач на простории со топол и егзотичен мирис на ванила.
  ден 102,00
  Слика на Електричен освежувач на простории Airwick 19мл Turquoise Oasis Refill

  Електричен освежувач на простории Airwick 19мл Turquoise Oasis Refill

  Отстранува мириси и го исполнува вашиот дом со пријатна арома.
  ден 219,00
  Слика на Електричен освежувач на простории Airwick 19мл Crackling fire & Cinnamon Spice

  Електричен освежувач на простории Airwick 19мл Crackling fire & Cinnamon Spice

  Отстранува мириси и го исполнува вашиот дом со пријатна арома.
  ден 205,00
  Слика на Освежувач на простории Airwick Freshmatic 250мл Magnolia & Cherry Blossom Refill

  Освежувач на простории Airwick Freshmatic 250мл Magnolia & Cherry Blossom Refill

  Отстранува мириси и го исполнува вашиот дом со пријатна арома.
  ден 279,00
  Слика на Освежувач на простории Airwick Freshmatic 250мл Freesia & Jasmine

  Освежувач на простории Airwick Freshmatic 250мл Freesia & Jasmine

  Отстранува мириси и го исполнува вашиот дом со пријатна арома.
  ден 279,00
  Слика на Освежувач на простории Airwick Freshmatic 250мл Lavender Refill

  Освежувач на простории Airwick Freshmatic 250мл Lavender Refill

  Шарена фузија на лаванда, бергамот и црвен гераниум. Траен и ефикасен спреј при елиминирање на силни и непријатни мириси.
  ден 279,00
  Слика на Свеќа Airwick 205гр Botanica Magnolia & Vanilla

  Свеќа Airwick 205гр Botanica Magnolia & Vanilla

  Миризлива свеќа со ноти на свежа магнолија и богата ванила.
  ден 435,00
  Слика на Свеќа Airwick 205гр Botanica Island Rose & African Geranium

  Свеќа Airwick 205гр Botanica Island Rose & African Geranium

  Миризлива свеќа со ноти на свежа исландска роза и африкански здравец.
  ден 435,00
  Слика на Освежувач на простории Airwick 250мл Lavander

  Освежувач на простории Airwick 250мл Lavander

  Отстранува мириси и го исполнува вашиот дом со пријатна арома.
  ден 452,00
  Слика на Освежувач на простории Airwick 250мл Smooth Satin & Moon Lilly

  Освежувач на простории Airwick 250мл Smooth Satin & Moon Lilly

  Отстранува мириси и го исполнува вашиот дом со пријатна арома.
  ден 452,00
  Слика на Миризливи стапчиња Botanica 80мл Сандалово дрво

  Миризливи стапчиња Botanica 80мл Сандалово дрво

  Миризливи стапчиња со ноти на сандалово дрво.
  ден 482,00
  Слика на Миризливи стапчиња Botanica 80мл Ванила

  Миризливи стапчиња Botanica 80мл Ванила

  Миризливи стапчиња со ноти на богата ванила.
  ден 482,00