Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Ouzo 12

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Узо 12 1л

  Узо 12 1л

  Узо 12 е узо со извонредна арома на историја и традиција. Овој екстракт е најпосакуван поради неговиот богат вкус и нежната арома. Содржи 40% алкохол.
  ден 695,00
  Слика на Узо 12 0.2л

  Узо 12 0.2л

  Узо 12 е узо со извонредна арома на историја и традиција. Овој екстракт е најпосакуван поради неговиот богат вкус и нежната арома. Содржи 40% алкохол.
  ден 147,00