Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Панцета

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  banner
  Слика на Чадена панцета 5-ка 1кг Рефус

  Чадена панцета 5-ка 1кг Рефус

  Премногу труд и знање е вложено од страна на врвните мајстори и познавачи на месо за да се достигне гарантираниот квалитет и врвниот вкус на овој производ. Внимателно одбраните суровини кои детално се обработуваат и нотата на чад, му даваат посебен шмек на овој деликатес. Производот е достапен во рефус пакување, цената се однесува на килограм и може да варира со разлика од +/-10гр.
  ден 365,00
  Слика на Панцета Gavrilović 100гр Dalmatinska

  Панцета Gavrilović 100гр Dalmatinska

  Далматинската панцета е исклучително квалитетен сушен месен производ подготвен од свинско месо. Карактеристичниот благ мирис на чад и идеалниот сооднос на месниот дел прошаран со цврста сланина го прават овој производ вистински деликатес.
  ден 145,00