Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Pepe Lopez

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Текила Pepe Lopez 1л Gold

  Текила Pepe Lopez 1л Gold

  Pepe Lopez е вистинска мексиканска текила и двојно дестилирана за да се обезбеди привлечен вкус. Направена од комбинација на природна изворска вода и најквалитетни, зрели растенија од сина агава. Содржи 37.1% алкохол.
  ден 1.225,00
  Слика на Текила Pepe Lopez 1л Silver

  Текила Pepe Lopez 1л Silver

  Pepe Lopez Silver текилата е направенa од комбинација на природна изворска вода и најквалитетни, зрели сини агава растенија. Ферментираниот сок од агава потоа се дестилира двојно за да се обезбеди нејзиниот привлечен вкус. Содржи 37.1% алкохол.
  ден 1.225,00