Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Pfanner

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Сок Pfanner 2л Lemon Lime

  Сок Pfanner 2л Lemon Lime

  Во Pfanner Lemon Lime, двете овошки влегуваат во освежувачка нова врска. Близок роднина на лимонот, зелениот лимон се карактеризира со поинтензивна и зачинета арома и поголема киселост. Извонредната рамнотежа помеѓу сладоста и киселоста го прават Pfanner Lemon Lime навистина уникатно и овошно искуство со свеж вкус.
  ден 129,00
  Слика на Сок Pfanner 2л A+C+E Multifrutti

  Сок Pfanner 2л A+C+E Multifrutti

  Pfanner A+C+E е мешан овошен сок од овошен сок и концентрат на сок од морков, збогатен со витамин Ц, витамин Е и провитамин А.
  ден 129,00
  Слика на Сок Pfanner 2л B+C+E

  Сок Pfanner 2л B+C+E

  Pfanner B + C + E е пијалок направен од мешани концентрати на овошен сок
  ден 129,00