Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Пилешко филе

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  banner
  Слика на Пилешко филе Солета 1кг Чадено Рефус

  Пилешко филе Солета 1кг Чадено Рефус

  Пилешко филе - месо од пилешки гради без коска и без кожа. Најдобар избор за исхрана што го штити вашето здравје, со висок процент на протеини и ниска содржина на маснотии. Производот е достапен во рефус пакување, цената се однесува на килограм и може да варира со разлика од +/-10гр.
  ден 325,00
  Слика на Пилешко филе Пекабеско 1кг Gold Рефус

  Пилешко филе Пекабеско 1кг Gold Рефус

  Пилешко филе - месо од пилешки гради без коска и без кожа. Најдобар избор за исхрана што го штити вашето здравје – со висок процент на протеини и ниска содржина на маснотии. Производот е достапен во рефус пакување, цената се однесува на килограм и може да варира со разлика од +/-10гр.
  ден 319,00
  Слика на Пилешко филе Lecker 1кг Рефус

  Пилешко филе Lecker 1кг Рефус

  Пилешко филе - месо од пилешки гради без коска и без кожа. Најдобар избор за исхрана што го штити вашето здравје - со висок процент на протеини и ниска содржина на маснотии. Производот е достапен во рефус пакување, цената се однесува на килограм и може да варира со разлика од +/-10гр.
  ден 375,00
  Слика на Пилешко филе 5ка 1кг Рефус Димено

  Пилешко филе 5ка 1кг Рефус Димено

  Пилешко пастеризирано месо во парчиња во пакување од 1кг. Производот е достапен во рефус пакување, цената се однесува на килограм и може да варира со разлика од +/-10гр.
  ден 305,00