Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Pivac

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Пршута Pivac 100гр

  Пршута Pivac 100гр

  Премиум далматинскиот пршут кој заслужено го држи првото место во категоријата традиционално сушени производи од сувомеснато месо.
  ден 145,00
  Слика на Пршута Pivac 100гр Далматинска

  Пршута Pivac 100гр Далматинска

  Премиум далматински пршут кој заслужено го држи првото место во категоријата традиционално сушени производи од сувомеснато месо.
  ден 169,00 ден 149,00
  Слика на Сланина Pivac 1кг Димена

  Сланина Pivac 1кг Димена

  Димен свински производ со стабилна боја, пријатен и карактеристичен вкус и мирис. Производот е на мерење во вакуум пакување, цената се однесува на килограм и може да варира со разлика од +/-50гр.
  ден 465,00
  Слика на Чајна Pivac 300гр Свинска

  Чајна Pivac 300гр Свинска

  Многу вкусен и познат производ, изработен од високо квалитетно месо и традиционални зачини, многу уникатен вкус на нежно пушено месо за прекрасен оброк.
  ден 185,00
  Слика на Печеница Pivac 100гр Далматинска

  Печеница Pivac 100гр Далматинска

  Благата нагласена нота на чад му ја дава специфичната арома, вкус и шмек на овој деликатесен производ. Совршен за хранлив појадок или вечера, богат со протеини.
  ден 129,00