Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Polimark

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Кечап Polimark 1кг Благ

  Кечап Polimark 1кг Благ

  Кечапот од Polimark е вкусен, незаменлив прилог кон сите пици, сендвичи, домашни пецива, тестенини и останати специјалитети.
  ден 109,00
  Слика на Кечап Polimark 500гр Благ

  Кечап Polimark 500гр Благ

  Кечапот од Polimark е вкусен, незаменлив прилог кон сите пици, сендвичи, домашни пецива, тестенини и останати специјалитети.
  ден 62,00
  Слика на Кечап Polimark 500гр Пица

  Кечап Polimark 500гр Пица

  Кечапот од Polimark е вкусен, незаменлив прилог кон сите пици, сендвичи, домашни пецива, тестенини и останати специјалитети. Ова пакување е вистинско задловоство за љубителите на вкусот на пица.
  ден 62,00
  Слика на Доматен сос Tomatino 500мл Класик

  Доматен сос Tomatino 500мл Класик

  Пастеризиран кашест сок од зеленчук - домат, произведен од концентриран сос од домати.
  ден 35,00
  Слика на Доматен сос Polimark 1л Класик

  Доматен сос Polimark 1л Класик

  Tomatello ќе го обои и комплетира секое јадење на вашиот семеен празник: неверојатен болоњезе, сочни лазањи или прекрасно вриени полнети пиперки.
  ден 62,00
  Слика на Кечап Polimark 1кг Лут

  Кечап Polimark 1кг Лут

  Супер-вкусен сос кој лесно се вклопува во сите оброци.
  ден 115,00
  Слика на Кечап Polimark 1кг Пица

  Кечап Polimark 1кг Пица

  Кечапот од Polimark е вкусен, незаменлив прилог кон сите пици, сендвичи, домашни пецива, тестенини и останати специјалитети. Ова пакување е вистинско задловоство за љубителите на вкусот на пица.
  ден 115,00
  Слика на Кечап Polimark 280гр Благ

  Кечап Polimark 280гр Благ

  Супер-вкусен сос кој лесно се вклопува во сите оброци.
  ден 40,00
  Слика на Мајонез Polimark 90мл

  Мајонез Polimark 90мл

  Polimark мајонезот е деликатесен производ со врвен квалитет.
  ден 21,00
  Слика на Мајонез Polimark 650гр

  Мајонез Polimark 650гр

  Polimark мајонезот е деликатесен производ со врвен квалитет.
  ден 108,00
  Слика на Мајонез Polimark 50мл

  Мајонез Polimark 50мл

  Polimark мајонезот е деликатесен производ со врвен квалитет.
  ден 10,00
  Слика на Сенф Polimark 50гр Fini

  Сенф Polimark 50гр Fini

  Сенфот е најдобриот пријател на вашиот хот дог, а неговиот интензивен вкус и мирис го прави секое јадење повозбудливо и повкусно.
  ден 10,00
  Слика на Сенф Polimark 250гр Fini

  Сенф Polimark 250гр Fini

  Сенфот е најдобриот пријател на вашиот хот дог, а неговиот интензивен вкус и мирис го прави секое јадење повозбудливо и повкусно.
  ден 45,00
  Слика на Сенф Polimark 190гр Fini

  Сенф Polimark 190гр Fini

  Сенфот е најдобриот пријател на вашиот хот дог, а неговиот интензивен вкус и мирис го прави секое јадење повозбудливо и повкусно.
  ден 37,00
  Слика на Сенф Polimark 500гр Fini

  Сенф Polimark 500гр Fini

  Сенфот е најдобриот пријател на вашиот хот дог, а неговиот интензивен вкус и мирис го прави секое јадење повозбудливо и повкусно.
  ден 79,00
  Слика на Мајонез Polimark 280гр

  Мајонез Polimark 280гр

  Polimark мајонезот е деликатесен производ со врвен квалитет.
  ден 67,00
  Слика на Сос Polimark 90мл Тартар

  Сос Polimark 90мл Тартар

  Тартар сосот е еден од најбараните сосови. Се користи во многу комбинации, но убедливо најубав вкус му дава на прженото и похуваното пилешко месо.
  ден 22,00
  Слика на Тартар сос Polimark 300гр

  Тартар сос Polimark 300гр

  Тартар сосот е еден од најбараните сосови. Се користи во многу комбинации, но убедливо најубав вкус му дава на прженото и похуваното пилешко месо.
  ден 71,00
  Слика на Сенф Polimark 100гр Fini

  Сенф Polimark 100гр Fini

  Сенфот е најдобриот пријател на вашиот хот дог, а неговиот интензивен вкус и мирис го прави секое јадење повозбудливо и повкусно.
  ден 17,00
  Слика на Крем за готвење Polimark 1л

  Крем за готвење Polimark 1л

  Густ крем за готвење на разни видови чорби, сосови, преливи и готвени јадења со растителни масти.
  ден 150,00
  Слика на Крем за готвење Polimark 500мл

  Крем за готвење Polimark 500мл

  Густ крем за готвење на разни видови чорби, сосови, преливи и готвени јадења со растителни масти.
  ден 83,00
  Слика на Крем за готвење Polimark 200мл

  Крем за готвење Polimark 200мл

  Густ крем за готвење на разни видови чорби, сосови, преливи и готвени јадења со растителни масти.
  ден 42,00