Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Помфрит и производи од компир

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Помфрит Frikom 1кг

  Помфрит Frikom 1кг

  Помфритот Frikom е направен од избрани сорти на многу квалитетен компир и лесно се подготвува. Oди добро како гарнир со јадења со месо, пржена риба, но може да се послужи и како одлична закуска со разни сосови на дружења со драги пријатели.
  ден 123,00
  Слика на Помфрит 1кг 14мм

  Помфрит 1кг 14мм

  Помфритот е направен од избрани сорти на многу квалитетен компир и лесно се подготвува. Oди добро како гарнир со јадења со месо, пржена риба, но може да се послужи и како одлична закуска со разни сосови на дружења со драги пријатели.
  ден 62,00
  Слика на Помфрит Tutti Fresh 1кг 7мм

  Помфрит Tutti Fresh 1кг 7мм

  Полуготов замрзнат помфрит во пакување од 1кг.
  ден 69,00