Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Pringles

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Чипс Pringles 165гр Original

  Чипс Pringles 165гр Original

  Ултра тенок крцкав чипс со оригинален, традиционален солен вкус.
  ден 155,00
  Слика на Чипс Pringles 165гр Sour cream & Onion

  Чипс Pringles 165гр Sour cream & Onion

  Ултра тенок крцкав чипс со неодолив вкус на павлака и кромид.
  ден 155,00
  Слика на Чипс Pringles 165гр Paprika

  Чипс Pringles 165гр Paprika

  Ултра тенок крцкав чипс со неодолив вкус на пиперка.
  ден 155,00
  Слика на Чипс Pringles 165гр Павлака и зачини

  Чипс Pringles 165гр Павлака и зачини

  Ултра тенок крцкав чипс со оригинален вкус на павлака и зачини.
  ден 155,00