Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Pulirapid

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Течно средство за чистење Pulirapid 750мл

  Течно средство за чистење Pulirapid 750мл

  Pulirapid средството за отстранување дамки лесно го елеминира и најтврдиот бигор, дамки на вода, р'ѓа и сапун. Благодарение на својата формула, ги чисти површините и остава посветла боја, и спречува повторно појавување на бигор и нечистотии.
  ден 129,00