Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Ramazzotti

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Ликер Ramazzotti 0.7л Aperitivo Rosato

  Ликер Ramazzotti 0.7л Aperitivo Rosato

  Италијанска комбинација на свежи и лесни вкусови. Нотите на хибискус и цветот од портокал му го даваат својот цветен, овошен вкус, што го прави освежувачки добар напиток. Содржи 15% алкохол.
  ден 661,00