Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Регенератори

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Регенератор Pantene 200мл Pro-V Repair & Protect 3 Minute Miracle

  Регенератор Pantene 200мл Pro-V Repair & Protect 3 Minute Miracle

  Pantene Repair & Protect помага во регенерација на сува или хемиски третирана коса одвнатре, ја потхранува косата да биде до 2 пати помалку кршлива.
  ден 299,00 ден 222,00
  Слика на Регенератор L'Oréal 200мл Elseve Color Protect

  Регенератор L'Oréal 200мл Elseve Color Protect

  Долготрајна заштита на бојата збогатена со UVA + UVB филтри, формула која помага во заштитата на косата од надворешни фактори и остава сјајна боја.
  ден 192,00
  Слика на Регенератор Pantene 200мл Aqua Light 3 Minute Miracle

  Регенератор Pantene 200мл Aqua Light 3 Minute Miracle

  Технологијата за блокирање на штети помага да се спречи таложење на штетни нечистотии. Хистидинот продира длабоко во јадрото на косата, ги отстранува штетните нечистотии одвнатре и надвор.
  ден 299,00 ден 222,00
  Слика на Регенератор Pantene 200мл Repair & Protect 3 Minute Miracle

  Регенератор Pantene 200мл Repair & Protect 3 Minute Miracle

  Изработен со мешавинa на Pro-V формула и 0% силикони, парафин, минерални масла и бои, овој регенератор го враќа изгубениот сјај на косата и ја штитат од оштетување при стилизирање. Формулата продира во јадрото на косата и нежно ја храни, изгледа посјајна, посилна и поздрава.
  ден 298,00
  Слика на Регенератор Head & Shoulders 220мл Supreme Moisture

  Регенератор Head & Shoulders 220мл Supreme Moisture

  Регенератор за коса против првут со масло од арган дизајниран за употреба на скалпот ви пружа негувана и хидрирана коса од коренот до врвовите.
  ден 205,00
  Слика на Регенератор L'Oréal 200мл Elseve Extreme

  Регенератор L'Oréal 200мл Elseve Extreme

  Регенераторот L'Oréal Elseve Extreme се препорачува за сува и екстремно оштетена коса. Ја заштитува и негува косата, давајќи целосна мекост сѐ до краевите.
  ден 195,00
  Слика на Регенератор L'Oréal 200мл Elseve Total Repair

  Регенератор L'Oréal 200мл Elseve Total Repair

  Регенераторот L'Oréal 200мл Elseve Total Repair во својот состав содржи формула на Про-Кератин и Церамид. Се препорачува за целосно оздравување на многу оштетена коса, тенко влакно, испукани врвови и кршлива коса.
  ден 192,00
  Слика на Маска за коса L'Oréal 300мл Elseve Dream Long

  Маска за коса L'Oréal 300мл Elseve Dream Long

  Регенераторот L'Oréal Elseve Dream Long се препорачува за долга и оштетена коса, која интензивно ќе ја обнови. Содржи екстракт на масло од индиско грозје и керафил.
  ден 299,00
  Слика на Маска за коса L'Oréal 300мл Elseve Color Protect

  Маска за коса L'Oréal 300мл Elseve Color Protect

  Долготрајна заштита на бојата збогатена со UVA + UVB филтри, формула која помага во заштитата на косата од надворешни фактори и остава сјајна боја.
  ден 299,00
  Слика на Сет Pantene Pro-V Шампон Aqua Light 400мл + Регенератор Repair & Protect 3 Minute Miracle 200мл

  Сет Pantene Pro-V Шампон Aqua Light 400мл + Регенератор Repair & Protect 3 Minute Miracle 200мл

  Pantene Pro-V Aqua Light шампонот ја чисти и храни вашата коса, формулиран со 0% силикони, парафини, минерални масла и бои. 3 Minute Miracle со мешавинa на Pro-V формула и 0% силикони, парафин, минерални масла и бои, овој регенератор го враќа изгубениот сјај на косата и ја штитат од оштетување при стилизирање. Формулата продира во јадрото на косата и нежно ја храни, изгледа посјајна, посилна и поздрава. Сетот содржи: Шампон Aqua Light 400мл, Регенератор Repair & Protect 3 Minute Miracle 200мл.
  ден 395,00
  Слика на Сет Pantene Pro-V Шампон Superfood 360мл + Регенератор Repair & Protect 3 Minute Miracle 200мл

  Сет Pantene Pro-V Шампон Superfood 360мл + Регенератор Repair & Protect 3 Minute Miracle 200мл

  Pantene Pro-V Superfood шампонот ја храни и зајакнува косата, комбинирајќи потентна мешавина од клучни хранливи состојки со специјалната формула Pantene Pro-V, тестирана од швајцарскиот институт за витамини, за посилна и полна коса. 3 Minute Miracle со мешавинa на Pro-V формула и 0% силикони, парафин, минерални масла и бои, овој регенератор го враќа изгубениот сјај на косата и ја штитат од оштетување при стилизирање. Формулата продира во јадрото на косата и нежно ја храни, изгледа посјајна, посилна и поздрава. Сетот содржи: Шампон Superfood 360мл, Регенератор Repair & Protect 3 Minute Miracle 200мл.
  ден 395,00
  Слика на Регенератор Syoss 440мл Keratin

  Регенератор Syoss 440мл Keratin

  Syoss Keratin регенератор за кршлива коса. Формулата со син лотус ја исполнува косата со кератин за интензивно обновување и измазнување на косата.
  ден 248,00
  Слика на Регенератор Syoss 440мл Color

  Регенератор Syoss 440мл Color

  Syoss Color регенераторот е специјално развиен за бојадисана и нијансирана коса. Формула со високи перформанси со амино комплекс, со екстракт од тсубаки цвет и мешавина од аминокиселини кои се градежни блокови за косата и помагаат во одржувањето на силниот и здрав изглед. 90% природно добиени состојки. Вегански. Без силикони.
  ден 248,00
  Слика на Регенератор L'Oréal 200мл Elseve Full Resist

  Регенератор L'Oréal 200мл Elseve Full Resist

  Регенератор L'Oréal 200мл Elseve Full Resist се препорачува за слаба и тенка коса, подложна на кршење. Во својот состав содржи формула збогатена со суплементи за коса биотин, витамин Б5 и аргинин. Се користи за полесно расчешлување и заштита од пукање на влакното. Косата по употреба изгледа здраво, цврсто и отпорна на кршење.
  ден 192,00
  Слика на Маска Pantene Pro-V 160мл Biotin & Rose Water Body & Strength

  Маска Pantene Pro-V 160мл Biotin & Rose Water Body & Strength

  Маска за коса без силикон за видливо полна и густа коса. Pantene Pro-V маска за коса помага при зајакнување на косата против оштетување на стилот
  ден 265,00
  Слика на Маслен спреј за коса Pantene 100мл Rose Miracles

  Маслен спреј за коса Pantene 100мл Rose Miracles

  Спреј за волумен на косата од Pantene од линијата роус мираклс, кој создава изглед на дополнителни 6500 влакна на косата. Комбинацијата од Pro-V формула, биотин и вода од рози прави изглед на погуста коса почнувајќи од коренот, па сѐ до врвовите.
  ден 265,00
  Слика на Регенератор Pantene 200мл Rose Miracles

  Регенератор Pantene 200мл Rose Miracles

  Регенератор за коса од Pantene направен со вода од рози од блискиот исток, збогатено со хидратантни витамини Б5 и Б3. Формула идеална за свиленкаста мекост на косата.
  ден 265,00
  Слика на Шампон Pantene 300мл Rose Miracles

  Шампон Pantene 300мл Rose Miracles

  Шампон од Pantene направен со вода од рози од блискиот исток, збогатено со хидратантни витамини Б5 и Б3. Формула идеална за свиленкаста мекост на косата.
  ден 265,00
  Слика на Регенератор Gliss 200мл Ultimate Express Repair

  Регенератор Gliss 200мл Ultimate Express Repair

  Спреј за коса Gliss Ultimate Repair обезбедува целосна нега на тенка и сува коса. Неговата специјална формула, без миење, е збогатена со течен кератин комплекс кој има моќни регенерирачки својства. Ги враќа оштетените клетки и на површината и на јадрото на косата и ја прави поотпорна на кинење. Се нанесува на влажна или сува коса, регенераторот го олеснува чешлањето и на косата и дава сјај.
  ден 232,00
  Слика на Регенератор Syoss 440мл Repair

  Регенератор Syoss 440мл Repair

  Syoss Repair регенераторот е специјално развиен за сува и оштетена коса. Длабоко влијае во внатрешноста на влакното и помага во спречување на идни оштетувања. За 90% помала кршливост и раздвоени врвови и поголема еластичност. 90% природно добиени состојки. Вегански. Без силикони.
  ден 248,00
  Слика на Регенератор Gliss 200мл Ultimate Express Oil Nutritive

  Регенератор Gliss 200мл Ultimate Express Oil Nutritive

  Линијата Gliss Oil Nutritive обезбедува драгоцено негување на оштетената коса - од корените до врвовите. Тоа е првата негување линија на производи од Gliss која содржи 7 масла - зелена салата, арган, сусам, бадем, маслиново, кајсија и орев од макадамија. Овие природни масла ги обновуваат и преструктуираат оштетените влакна на косата и длабоко продираат до краевите на косата - за до 85% помалку расцветани врвови и убав и здрав сјај.
  ден 232,00
  Слика на Регенератор Gliss 200мл Ultimate Express Total Repair

  Регенератор Gliss 200мл Ultimate Express Total Repair

  Регенераторот за експресна поправка Total Repair од Schwarzkopf Gliss ги штити влакната и ја разубавува структурата на косата со течен кератин и цветен нектар. Тој е специјално прилагоден на потребите на сува, оштетена коса.
  ден 232,00
  Слика на Регенератор Schauma 200мл Repair&Care Coconut

  Регенератор Schauma 200мл Repair&Care Coconut

  Регенераторот од посебната линија Repair&Care претставува производ со формула од шеа путер и екстракт од кокос ја обновува и регенерира дури и многу оштетената коса. По употреба, косата е мека, воочливо бујна и сјајна.
  ден 129,00
  Слика на Регенератор Schauma 200мл Keratin Strong

  Регенератор Schauma 200мл Keratin Strong

  Регенераторот од посебната линија Keratin претставува производ со формула од кератински комплекс, наменет за ојакнување на тенка и слаба коса. По употреба, косата е видливо негувана, цврста и мека на допир.
  ден 129,00
  Слика на Маска за коса Kallos 275мл Argan

  Маска за коса Kallos 275мл Argan

  Маска за интензивно потхранување на косата и долготрајна заштита на боената коса. Нејзините скапоцени состојки ја враќаат природната виталност на косата, сјајот и мекоста. Начин на употреба: Нанесете на шампонирана коса исушена со пешкир и оставете да делува 5 минути, а потоа добро измијте ја косата.
  ден 99,00
  Слика на Маска за коса Kallos 275мл Keratin

  Маска за коса Kallos 275мл Keratin

  Кератинскиот протеин ја враќа природната структура на косата. Негува, штити и ја зајакнува сува и оштетена коса. После користењето, косата станува свиленкаста, управлива и сјајна.
  ден 99,00
  Слика на Маска за коса Kallos 1л Keratin

  Маска за коса Kallos 1л Keratin

  Кератинскиот протеин ја враќа природната структура на косата. Негува, штити и ја зајакнува сува и оштетена коса. После користењето, косата станува свиленкаста, управлива и сјајна.
  ден 179,00