Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Rio Mare

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Туна Rio Mare 160гр Во маслиново масло

  Туна Rio Mare 160гр Во маслиново масло

  Туна Rio Mare во маслиново масло оди со салати, слатка пченка или да се ужива самостојно или во сос. Маслиновото масло е силно измешано и дава посебен вкус што нема да го најдете во ниту една друга конзервирана туна.
  ден 209,00