Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Romanoff

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Вотка Romanoff 1л

  Вотка Romanoff 1л

  Во текот на 1970-тите, ова шише се произведува во Англија. Romanoff е сè уште достапна и денес и е популарна во Јужна Африка. Содржи 37.5% алкохол.
  ден 375,00