Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Сапуни

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Течен сапун Medical 400мл Antibacterial

  Течен сапун Medical 400мл Antibacterial

  Medical течниот антибактериски сапун содржи идеална комбинација на активни компоненти приспособени за хигиена и нега на рацете, притоа делувајќи антибактериски. Обезбедува долготрајна заштита и со сигурност ги уништува најчестите бактерии кои се среќаваат на кожата. Додатокот на глицерин врши длабинска хидрација на кожата, па со секојдневна употреба таа добива здрав и негуван изглед. Содржи триклосан кој ги уништува бактериите и го спречува нивниот раст Внимателно избалансираната pH врадност и оптималната количина глицерин, ја штитат кожата од сушење Со пријатен мирис на зелено јаболко
  ден 105,00
  Слика на Течен сапун Palmolive 300мл Pomegranate

  Течен сапун Palmolive 300мл Pomegranate

  Освежете го телото и умот со течен сапун со вкусен мирис на калинка, направен од внимателно избрани состојки.
  ден 122,00
  Слика на Сапун Palmolive 90гр Irresistible Touch

  Сапун Palmolive 90гр Irresistible Touch

  Уживајте во нежната и мека кожа со Palmolive Naturals Irresistible Touch Soap. Збогатен со екстракти од црна орхидеја.
  ден 36,00 ден 29,00
  Слика на Течен сапун Palmolive 750мл Milk & Almond

  Течен сапун Palmolive 750мл Milk & Almond

  Со 100% природен екстракт од бадем. Ги штити рацете од прекумерна сувост, оставајќи ги да се чувствуваат негувани и меки. Дерматолошки тестиран
  ден 155,00
  Слика на Сапун Lahor 90гр Antibacterial

  Сапун Lahor 90гр Antibacterial

  Благодарение на својата антибактериска формула и дејство, тоалетниот сапун Lahor ефикасно ја отстранува нечистотијата, со што се овозможува комплетна хигиена и заштита на вашите раце.
  ден 27,00
  Слика на Сапун Palmolive 90гр Milk & Honey

  Сапун Palmolive 90гр Milk & Honey

  Со 100% природен екстракт од мед. Ги штити рацете од прекумерна сувост, оставајќи ги да се чувствуваат негувани и меки. Дерматолошки тестиран
  ден 36,00 ден 29,00
  Слика на Сапун Lahor 90гр Aroma Therapy

  Сапун Lahor 90гр Aroma Therapy

  Сапун со посебна формула што ја штити и храни кожата, правејќи ја исклучително мека. Збогатен со нежен мирис.
  ден 28,00
  Слика на Сапун Lahor 90гр Sensitive

  Сапун Lahor 90гр Sensitive

  Сапун со посебна формула што ја штити и храни кожата, правејќи ја исклучително мека. Збогатен со нежен мирис.
  ден 29,00
  Слика на Сапун Lahor 90гр Aqua

  Сапун Lahor 90гр Aqua

  Сапун со посебна формула што ја штити и храни кожата, правејќи ја исклучително мека. Збогатен со нежен мирис.
  ден 29,00
  Слика на Сапун Lahor 90гр Natural

  Сапун Lahor 90гр Natural

  Сапун со посебна формула што ја штити и храни кожата, правејќи ја исклучително мека. Збогатен со нежен мирис.
  ден 29,00
  Слика на Течен сапун Teo 400мл Ultra Hygiene

  Течен сапун Teo 400мл Ultra Hygiene

  Течниот сапун Teo нуди длабоко чистење за совршено чиста и свежа кожа.
  ден 82,00
  Слика на Течен сапун Teo 800мл Sensual Dahlia

  Течен сапун Teo 800мл Sensual Dahlia

  Течниот сапун Teo нуди длабоко чистење за совршено чиста и свежа кожа.
  ден 97,00
  Слика на Течен сапун Teo 800мл Delicate Rose

  Течен сапун Teo 800мл Delicate Rose

  Течниот сапун Teo нуди длабоко чистење за совршено чиста и свежа кожа.
  ден 97,00
  Слика на Течен сапун Teo 800мл Pure Camellia

  Течен сапун Teo 800мл Pure Camellia

  Течниот сапун Teo нуди длабоко чистење за совршено чиста и свежа кожа.
  ден 97,00
  Слика на Течен сапун Teo 800мл Antibacterial Emarald

  Течен сапун Teo 800мл Antibacterial Emarald

  Течниот сапун Teo нуди длабоко чистење за совршено чиста и свежа кожа.
  ден 97,00
  Слика на Течен сапун Teo 800мл Sunny Gerber

  Течен сапун Teo 800мл Sunny Gerber

  Течниот сапун Teo нуди длабоко чистење за совршено чиста и свежа кожа.
  ден 97,00
  Слика на Течен сапун Teo 800мл Antibacterial Ultra Hygiene Aquamarine

  Течен сапун Teo 800мл Antibacterial Ultra Hygiene Aquamarine

  Течниот сапун Teo нуди длабоко чистење за совршено чиста и свежа кожа.
  ден 97,00
  Слика на Течен сапун Teo 800мл Sensitive Aloe Vera

  Течен сапун Teo 800мл Sensitive Aloe Vera

  Течниот сапун Teo нуди длабоко чистење за совршено чиста и свежа кожа.
  ден 97,00
  Слика на Течен сапун Hellena 1л Chamomile & Honey

  Течен сапун Hellena 1л Chamomile & Honey

  Млечно-кремаст состав, многу благ, нежен и пријатен за честo миење на рацете, како за деца така и за возрасни.
  ден 92,00 ден 72,00
  Слика на Течен сапун Hellena 1л Lavender

  Течен сапун Hellena 1л Lavender

  Млечно-кремаст состав, многу благ, нежен и пријатен за честo миење на рацете, како за деца така и за возрасни.
  ден 92,00 ден 72,00
  Слика на Течен сапун Hellena 1л Alpine flowers

  Течен сапун Hellena 1л Alpine flowers

  Млечно-кремаст состав, многу благ, нежен и пријатен за честo миење на рацете, како за деца така и за возрасни.
  ден 92,00 ден 72,00
  Слика на Сапун Dove 100гр Gentle Exfoliating

  Сапун Dove 100гр Gentle Exfoliating

  Збогатената формула на Дав со 1/4 хидратантен крем помага да се заштити природната хидрација на кожата, оставајќи ги вашите раце да се чувствуваат меки и мазни.
  ден 39,00
  Слика на Сапун Dove 100гр Cucumber & Green Tea

  Сапун Dove 100гр Cucumber & Green Tea

  Збогатената формула на Дав со 1/4 хидратантен крем помага да се заштити природната хидрација на кожата, оставајќи ги вашите раце да се чувствуваат меки и мазни.
  ден 39,00
  Слика на Сапун Dove 100гр Shea Butter

  Сапун Dove 100гр Shea Butter

  Збогатената формула со шеа путер на Dove со 1/4 хидратантен крем помага да се заштити природната хидрација на кожата, оставајќи ги вашите раце да се чувствуваат меки и мазни.
  ден 39,00
  Слика на Течен сапун Palmolive 300мл Flower Love

  Течен сапун Palmolive 300мл Flower Love

  Освежете го телото и умот со течен сапун со прекрасен мирис на цвеќиња, направен од внимателно избрани состојки.
  ден 122,00
  Слика на Течен сапун Activex 300мл Antibacterial Active

  Течен сапун Activex 300мл Antibacterial Active

  Антибактериски сапун за чисти и нежни раце
  ден 81,00
  Слика на Течен сапун Activex 300мл Antibacterial Sensitive

  Течен сапун Activex 300мл Antibacterial Sensitive

  Antibacterial soap for clean and gentle hands
  ден 81,00
  Слика на Детски сапун Becutan 90гр

  Детски сапун Becutan 90гр

  Детскиот сапун Becutan е благ и пријатно парфимиран. Темелно ја чисти и ја негува детската кожа не предизвикувајќи печење на очите. Внимателно избалансираната pH-вредност и оптималната количина на глицерин ја штитат кожата од сушење. Производот е дерматолошки и клинички тестиран. Се препорачува за нега на чувствителна кожа кај сите возрасти. Има приспособена pH–вредност.
  ден 28,00
  Слика на Течен сапун 5-ка 1л Magnolia and Lavender

  Течен сапун 5-ка 1л Magnolia and Lavender

  Течниот сапун 5-ка нуди длабоко чистење за совршено чиста и свежа кожа.
  ден 62,00
  Слика на Течен сапун 5-ка 1л Coconut and Vanilla

  Течен сапун 5-ка 1л Coconut and Vanilla

  Течниот сапун 5-ка нуди длабоко чистење за совршено чиста и свежа кожа.
  ден 62,00