Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Schwartau

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Сируп Schwartau 200мл Coffee Shop Vanilla

  Сируп Schwartau 200мл Coffee Shop Vanilla

  Едноставно рафинирајте го кафето онака како што ви се допаѓа. Како е, на пример, прекрасно капучино со арома на фина ванила!
  ден 209,00
  Слика на Сируп Schwartau 200мл Vanilla Sugar-free

  Сируп Schwartau 200мл Vanilla Sugar-free

  Едноставно рафинирајте го кафето онака како што ви се допаѓа. Што е со аромата на фина ванила, на пример - без шеќер и со само неколку калории! Без шеќер
  ден 209,00
  Слика на Сируп Schwartau 200мл Caramel

  Сируп Schwartau 200мл Caramel

  Едноставно рафинирајте го кафето онака како што ви се допаѓа. А, на пример, прекрасно лате макијато со арома на деликатна карамела!
  ден 209,00
  Слика на Сируп Schwartau 200мл Caramel Sugar-free

  Сируп Schwartau 200мл Caramel Sugar-free

  Едноставно рафинирајте го кафето онака како што ви се допаѓа. Што е со аромата на нежна карамела, на пример - без шеќер и со само неколку калории! Без шеќер
  ден 209,00
  Слика на Прелив Schwartau 200мл Caramel

  Прелив Schwartau 200мл Caramel

  Со преливот Schwartau Caramel можете да го рафинирате кафето со пенливо млеко токму онака како што ви се допаѓа. Кафе, млечна пена и еден допир на нежен сос од карамел одозгора, а вашето кафе станува не само кафе, туку омилено ароматично кафе! Преливот исто така, може да се додава во десерти или во печива со фина карамелна нота.
  ден 235,00
  Слика на Прелив Schwartau 250мл Chocolate

  Прелив Schwartau 250мл Chocolate

  Со преливот Schwartau Chocolate можете да го рафинирате кафето со пенливо млеко токму онака како што ви се допаѓа. Кафе, млечна пена и еден допир на нежен сос од чоколада одозгора, а вашето кафе станува не само кафе, туку омилено ароматично кафе! Преливот исто така, може да се додава во десерти или во печива со фина чоколадна нота.
  ден 235,00