Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Секојдневни продукти

  banner
  banner
  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Бонбониера Европа 147гр Cherry

  Бонбониера Европа 147гр Cherry

  Специјалните моменти заслужуваат специјален подарок! Cherry - неодолив десерт со чоколадирани вишни
  ден 112,00
  Слика на Брашно Жито Битола 1кг Тип 400

  Брашно Жито Битола 1кг Тип 400

  Природно бело брашно, идеално за бели печива и колачи.
  ден 30,00
  Слика на Грав Сончева Долина 900гр

  Грав Сончева Долина 900гр

  Подготвен во многу варијанти, тој претставува еден од најпрепознатливите специјалитети на нашата кујна. Гравот е богат извор на протеини, ни обезбедува доволно количество на растителни влакна и може да биде од голема помош при процесот на слабеење.
  ден 189,00
  Слика на Грашок Podravka 400гр

  Грашок Podravka 400гр

  Внимателно обработен за да ги задржи главните својства и вкус. Без разлика дали станува збор за чорба, гарнин, супа или салата, грашокот е секогаш добар избор.
  ден 45,00
  Слика на Грицки Clipsy 160гр Mix

  Грицки Clipsy 160гр Mix

  Нова форма на забава која ги претвора секојдневните моменти во незаборавни моменти, марката Клипси и ја испраќа пораката „Обликувај го својот свет“. Слушајќи ги потребите на потрошувачите, Clipsy носи разновидни облици и вкусови, од кои најпознати се флипс, миксови, пуканки и пелет чипсови.
  ден 49,00
  Слика на Грицки Taze Sticks 40гр Hot Dog

  Грицки Taze Sticks 40гр Hot Dog

  Вкусни солени стапчиња со вкус на хот дог.
  ден 10,00
  Слика на Гулаш Podravka 300гр Говедски

  Гулаш Podravka 300гр Говедски

  Гулаш направен од најдоброто говедско месо во сос од домати и идеална комбинација на зачини.
  ден 125,00
  Слика на Желатин Макс 10гр

  Желатин Макс 10гр

  Желатинот се користи како агент за згуснување, особено кај десертите, но и за подготовка на солени јадења.
  ден 10,00
  Слика на Кафеав шеќер Vitalia 900гр Turbinado

  Кафеав шеќер Vitalia 900гр Turbinado

  Turbinado нерафинираниот кафеав шеќер се карактеризира со одлична арома и вкус кој потекнува од природно присутната меласа во која се наоѓаат најголем дел од хранливите компоненти на шеќерната трска. Се користи како засладувач за напитоци и подготовка на десерти.
  ден 99,00
  Слика на Кечап Витаминка 1кг Благ

  Кечап Витаминка 1кг Благ

  Кечапот од Витаминка е вкусен, незаменлив прилог кон сите пици, сендвичи, домашни пецива, тестенини и останати специјалитети. Универзален производ кој го има во различни амбалажи и стандарден декор во голем број македонски домаќинства.
  ден 109,00
  Слика на Кикиритки Hello 100гр

  Кикиритки Hello 100гр

  Пржени вакуумирани солени кикирики со сончогледово масло.
  ден 35,00
  Слика на Колачи Swisslion 300гр Medenjak Портокал

  Колачи Swisslion 300гр Medenjak Портокал

  Медено срце колачи полнети со фил од портокал (25%) и чоколаден прелив (23%).
  ден 119,00
  Слика на Кори Preferita 500гр Свежи за баклава

  Кори Preferita 500гр Свежи за баклава

  Корите за баклава на Preferita се направени по традиционален рецепт и ги исполнуваат сите стандарди за квалитет. Идеални се за Вашите специјалитети.
  ден 59,00
  Слика на Кроасан 5-ка 90гр Какао

  Кроасан 5-ка 90гр Какао

  Прекрасна комбинација на меко печиво од кроасан со богато кремасто полнење што ви дава енергија да го поминете денот на највкусен начин.
  ден 16,00
  Слика на Кроасан 7Days 110гр Double Cocoa & Vanilla

  Кроасан 7Days 110гр Double Cocoa & Vanilla

  Прекрасна комбинација на вкус од какао и ванила. Уживајте во нивниот вкус.
  ден 29,00
  Слика на Кроасан 7Days 110гр Super Max Cocoa

  Кроасан 7Days 110гр Super Max Cocoa

  Прекрасна комбинација на вкус од какао и ванила. Уживајте во нивниот вкус.
  ден 29,00
  Слика на Кроасан 7Days 150гр Cocoa

  Кроасан 7Days 150гр Cocoa

  Прекрасна комбинација на меко печиво од кроасан со богато кремасто полнење што ви дава енергија да го поминете денот на највкусен начин.
  ден 41,00
  Слика на Кроасан 7Days 185гр Double Cocoa & Vanilla Mini

  Кроасан 7Days 185гр Double Cocoa & Vanilla Mini

  Без оглед на тоа како уживате, сами или со пријателите, дома, на работа или на патување, мини кроасаните 7Days се најдобриот натпревар за вашето кафе.
  ден 75,00
  Слика на Кроасан 7Days 185гр Мини Kакао

  Кроасан 7Days 185гр Мини Kакао

  Без оглед на тоа како уживате, сами или со пријателите, дома, на работа или на патување, мини кроасаните 7Days се најдобриот натпревар за вашето кафе.
  ден 75,00
  Слика на Кроасан 7Days 40гр Cocoa

  Кроасан 7Days 40гр Cocoa

  Прекрасна комбинација на меко печиво од кроасан со богато кремасто полнење што ви дава енергија да го поминете денот на највкусен начин.
  ден 10,00
  Филтри Close
  Min: ден 3,00 Max: ден 1.350,00
  ден3 ден1350