Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Sensilis

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Антибактериски гел Sensilis 100мл Germogal

  Антибактериски гел Sensilis 100мл Germogal

  Антибактериски гел за суво миење на раце. Гел со 60% алкохолза дезинфекција на раце. Кога водата и сапунот не се достапни, одржувањето на соодветна хигиена е значително попречено, понекогаш дури и невозможно. Во вакви услови, најдобро решение е антибактерискиот гел Sensilis Germogal кој обезбедува максимална заштита од микроорганизми за вас и вашите најблиски.
  ден 99,00