Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Сет Сок Pepsi 1.5л 2/1 + Подарок Чаша

  Бренд: Pepsi
  Слика на
  Газиран освежителен безалкохолен пијалак од растителен екстракт, по лиценца на "Pepsi Cola International". Сетот содржи две Pepsi по 1,5л и подарок чаша.
  Шифра: 8191
  GTIN: 5310043000734
  ден 102,00
  i h
  Корисниците кои го купиле овој производ исто така купија
  Слика на Пиво Скопско 1.5л

  Пиво Скопско 1.5л

  Кога сакаш пиво, всушност мислиш на СКОПСКО. СКОПСКО со златно-жолта боја и цврста бела пена за потрошувачите прерасна во вистински синоним за пиво.
  ден 99,00
  Слика на Пиво Скопско 1.5л Smooth

  Пиво Скопско 1.5л Smooth

  Скопско Smooth е првото пиво во Македонија кое e произведено по најнова технологија на ладна филтрација од 100% арома хмељ, резултат на 90 –годишната иновација на Пивара Скопје во усовршување на процесот на производство. Со процесот на ладна филтрација се избегнува процесот на пастеризација што овозможува Скопско Smooth да остане свежо како да е штотуку наточено. Скопско Smooth е светло пиво со мазен рафиниран и освежувачки вкус, 4.5% алкохол и 90 дена рок. Тоа го прави најсвежото пиво на пазарот.
  ден 105,00
  Слика на Сок Viva 1л Premium Ананас 100%

  Сок Viva 1л Premium Ананас 100%

  Произведен од концентрат од ананас со содржина на овошје 100%
  ден 71,00
  Слика на Грисини Pardon 40гр Peanuts

  Грисини Pardon 40гр Peanuts

  Солени стапчиња со фил од кикиритки во пакување од 40гр.
  ден 12,00
  Слика на Грисини Pardon 120гр Peanuts

  Грисини Pardon 120гр Peanuts

  Солени стапчиња со фил од кикиритки во пакување од 120гр.
  ден 32,00