Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Сол за садови

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Сол за садови Finish 2.5кг

  Сол за садови Finish 2.5кг

  Финиш (Калгонит) специјална сол за машина за перење садови. Штити од таложење на бигор (каменец) и други депозити на садовите и машината.
  ден 195,00