Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Средства за кујни

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  banner
  Слика на Средство за кујна Arf 450мл Citro

  Средство за кујна Arf 450мл Citro

  Arf Cream со сигурност ги чисти и се грижи за најпребирливите површини во домот. Комбинирајќи ја моќта на меките абразиви и ефективноста на активните состојки, Arf Cream ќе ги отстрани најтешките дамки, без да остави гребнатини на предметите што ги чисти. Неопходен за чистење на шпоретот, мијалник, плочки, кади, мијалници ...
  ден 105,00
  Слика на Средство за кујна Arf Cream 450мл Natural

  Средство за кујна Arf Cream 450мл Natural

  Arf Cream со сигурност ги чисти и се грижи за најпребирливите површини во домот. Комбинирајќи ја моќта на меките абразиви и ефективноста на активните состојки, Arf Cream ќе ги отстрани најтешките дамки, без да остави гребнатини на предметите што ги чисти. Неопходен за чистење на шпоретот, мијалник, плочки, кади, мијалници ...
  ден 105,00
  Слика на Средство за кујна Arf Cream 450мл Original

  Средство за кујна Arf Cream 450мл Original

  Arf Cream со сигурност ги чисти и се грижи за најпребирливите површини во домот. Комбинирајќи ја моќта на меките абразиви и ефективноста на активните состојки, Arf Cream ќе ги отстрани најтешките дамки, без да остави гребнатини на предметите што ги чисти. Неопходен за чистење на шпоретот, мијалник, плочки, кади, мијалници ...
  ден 105,00
  Слика на Сет Средство за кујна Ajax 600мл Kitchen + Подарок Средство за стакло Ajax 750мл Floral Fiesta

  Сет Средство за кујна Ajax 600мл Kitchen + Подарок Средство за стакло Ajax 750мл Floral Fiesta

  Средство за чистење на кујнски елементи со подарок средство за чистење секаков вид стаклени површини.
  ден 172,00
  Слика на Универзално средство за чистење Pronto 500мл Aloe vera

  Универзално средство за чистење Pronto 500мл Aloe vera

  Транспарентен спреј за чистење и нега на сите обработени дрвени, стаклени и метални површини, отстранување на прашина, отпечатоци од прсти, водени дамки и друга нечистотија, како и темна боја на мебел без сјај, исто така погоден и за телевизори.
  ден 209,00
  Слика на Универзално средство за чистење Pronto 500мл Original

  Универзално средство за чистење Pronto 500мл Original

  Универзално средство за чистење на сите површини.
  ден 209,00
  Слика на Средство за кујна Ajax 750мл Kitchen

  Средство за кујна Ajax 750мл Kitchen

  Средство за чистење на кујнски елементи.
  ден 172,00
  Слика на Средство за чистење Cillit Bang 750мл Grease and sparkle

  Средство за чистење Cillit Bang 750мл Grease and sparkle

  Cillit Bang grease and sparkle со турбо моќ работи за неколку секунди, отстранувајќи дури и тешка согорена маст, мрсна истекување и нечистотија од целиот дом. Идеално е за кујна, саксии, тави, садови, па дури и во гаража или надвор. Ефикасно ги отстранува маснотиите, дамките од храна и печени на храна.
  ден 185,00