Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Subrina

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Шампон Recept 400мл Anti-dandruff and hair loss

  Шампон Recept 400мл Anti-dandruff and hair loss

  Recept шампон против првут и опаѓање на косата двојната моќност содржи активна состојка октопирокс која спречува да се формира тврдоглав првут, спречува да се повтори и не ги оштетува природните масла на здравиот скалп. Екстрактот од кафе ги зајакнува корените на косата, а со тоа го стимулира растот на косата и спречува рано опаѓање на косата. Во исто време, таа исто така ја храни косата и го враќа волуменот и сјајот на косата.
  ден 267,00
  Слика на Шампон Recept 400мл Greasy Hair

  Шампон Recept 400мл Greasy Hair

  Шампон со екстракт од жалфија, кој исклучително чисти и благотворно делува на мрсната коса. Екстрактот од жалфија влијае на лачењето на себумот, со што се намалува мрсењето на косата. Го смирува и освежува скалпот.
  ден 267,00
  Слика на Шампон Recept 400мл Hair loss

  Шампон Recept 400мл Hair loss

  Recept шампон се бори со опаѓањето на косата, содржи активна состојка октопирокс која спречува да се формира тврдоглав првут, спречува да се повтори и не ги оштетува природните масла на здравиот скалп. Екстрактот од кафе ги зајакнува корените на косата, а со тоа го стимулира растот на косата и спречува рано опаѓање на косата. Во исто време, таа исто така ја храни косата и го враќа волуменот и сјајот на косата.
  ден 267,00