Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Сунѓери и жици

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Сунѓер Vileda 2+1 Glitzi Plus

  Сунѓер Vileda 2+1 Glitzi Plus

  Сунѓери за миење садови 2+1 гратис.
  ден 109,00
  Слика на Сунѓер Vileda 2/1 Pur Active

  Сунѓер Vileda 2/1 Pur Active

  Сунѓери за миење садови.
  ден 108,00
  Слика на Сунѓер Vileda 10/1 Rainbow

  Сунѓер Vileda 10/1 Rainbow

  Сунѓери за миење садови 10 парчиња.
  ден 115,00
  Слика на Сунѓер за тефлон Fino 1/1

  Сунѓер за тефлон Fino 1/1

  Сунѓер за миење тефлонски садови.
  ден 34,00
  Слика на Сунѓер Vileda Glitzi 1/1 Зелен булк

  Сунѓер Vileda Glitzi 1/1 Зелен булк

  Стандарден сунѓер за миење садови.
  ден 43,00
  Слика на Сунѓер Fino 1/1

  Сунѓер Fino 1/1

  Сунѓер за миење садови.
  ден 32,00
  Слика на Сунѓер Perex 1/1 Abrasive

  Сунѓер Perex 1/1 Abrasive

  Сунѓер за миење садови.
  ден 20,00
  Слика на Сунѓер Perex 3/1 Abrasive

  Сунѓер Perex 3/1 Abrasive

  Сунѓер за миење садови 3 парчиња.
  ден 65,00
  Слика на Сунѓер 5-ка 1/1

  Сунѓер 5-ка 1/1

  Сунѓер за миење садови.
  ден 10,00
  Слика на Жица за садови 5-ка

  Жица за садови 5-ка

  Жица за садови
  ден 25,00
  Слика на Сунѓер 5-ка 3/1

  Сунѓер 5-ка 3/1

  Сунѓер за миење садови.
  ден 25,00
  Слика на Сунѓер Fino 2/1

  Сунѓер Fino 2/1

  Сунѓер за миење садови.
  ден 47,00
  Слика на Сунѓер Vileda 1/1 Pur Active

  Сунѓер Vileda 1/1 Pur Active

  Сунѓер за миење садови.
  ден 55,00
  Слика на Сунѓер Vileda 3/1 Glitzi Crystal

  Сунѓер Vileda 3/1 Glitzi Crystal

  Погоден за отстранување тврдоглави и исушени нечистотии. Практично дизајниран, ги штити ноктите и рацете.
  ден 129,00
  Слика на Сунѓер Vileda 2/1 Pur Activе

  Сунѓер Vileda 2/1 Pur Activе

  Совршен е за секојдневно чистење, без гребење на површината, како што прават обичните сунѓери. Сунѓерот лесно се мие и останува хигиенски чист.
  ден 109,00
  Слика на Сунѓер Vileda 2/1 Glitzi Teflon

  Сунѓер Vileda 2/1 Glitzi Teflon

  Погоден за отстранување тврдоглави нечистотии, особено за тефлон. Практично дизајниран, ги штити ноктите и рацете.
  ден 95,00
  Слика на Сунѓер Vileda Glitzi 1/1 Црн булк

  Сунѓер Vileda Glitzi 1/1 Црн булк

  Vileda Glitzi Crystal е сунѓер со абразив, погоден за чистење на тврдоглава и исушена нечистотија, практична форма, така што ги штити рацете и ноктите. Пакетот содржи еден сунѓер за миење садови Vileda Glitzy.
  ден 49,00
  Слика на Сунѓер Vileda 3/1 Tip Top

  Сунѓер Vileda 3/1 Tip Top

  Vileda нуди широк спектар на сунѓери за сунѓер што го прави чистењето лесна задача. Овие Tip Top сунѓери чистат дури и најтешка нечистотија.
  ден 87,00
  Слика на Жица за садови Vileda 1/1 Glitzi Inox

  Жица за садови Vileda 1/1 Glitzi Inox

  Спиралната жица за миење садови е изработена од издржлив нерѓосувачки челик. Ефикасно чисти и отстранува дури и постојани и исушени изгореници (фурни, скари, тави и саксии). Едноставно за плакнење.
  ден 67,00
  Слика на Жица за садови Vileda 2+1 Glitzi Spiral
  Слика на Жица за садови Vileda 2/1 Glitzi Power Inox

  Жица за садови Vileda 2/1 Glitzi Power Inox

  За чистење тврдоглава нечистотија. Со висок квалитет, удобен облик.1 перница од не'рѓосувачки челик заменува 5 жици за чистење.
  ден 169,00
  Слика на Сунѓереста крпа Vileda 8+1 Гратис

  Сунѓереста крпа Vileda 8+1 Гратис

  Сунѓерестата крпа е исклучително апсорбирачка и издржлива. "Extra hygiene" е вид на крпа спречува непријатен мирис во крпата. Пакетот содржи 5 сунѓер крпи - сина, жолта, црвена.
  ден 335,00