Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Super Spoon

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Овошен јогурт Super Spoon 170гр Forest Fruit

  Овошен јогурт Super Spoon 170гр Forest Fruit

  Супер комбинација на јогурт без маснотии од 100% свежо грчко млеко и вкусни парчиња боровинка, капина, црна рибизла и брусница.
  ден 50,00
  Слика на Овошен јогурт Super Spoon 170гр Goji Berry

  Овошен јогурт Super Spoon 170гр Goji Berry

  Супер комбинација на јогурт без маснотии од 100% свежо грчко млеко и и вкусни парчиња калинка, малина и гоџи бобинки.
  ден 50,00