Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Супи и коцка за супа

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  banner
  Слика на Супа Podravka 52гр Пилешка со тестенини

  Супа Podravka 52гр Пилешка со тестенини

  Препознатливиот шарен петел од пакувањето беше предвесник на новата ера во производството на храна, а до ден денес останува симбол на оваа вкусна чиста супа. Внимателно избрана комбинација на вкусови на месо, зеленчук и фини тенки тестенини.
  ден 29,00
  Слика на Супа Podravka 64гр Алпска Говедска

  Супа Podravka 64гр Алпска Говедска

  Видливи парчиња црвена пиперка и кнедли направени од избранo говедско месо и даваат незаменлив вкус, а карактеристичниот изглед на тестенините го прави омилен кај сите генерации.
  ден 52,00
  Слика на Супа Podravka 54гр Швајцарска

  Супа Podravka 54гр Швајцарска

  Со специфичен вкус и парчиња кромид, целер, морков, црвена пиперка и праз, швајцарската супа е омилена на семејната трпеза поради фините кнедли од говедско месо.
  ден 50,00
  Слика на Супа Podravka 64гр Француска

  Супа Podravka 64гр Француска

  Богата супа со избрани парчиња сушено говедско месо, тестенини во форма на школка и сецкан зеленчук.
  ден 38,00
  Слика на Супа Podravka 62гр Бечка

  Супа Podravka 62гр Бечка

  Чиста домашна супа со парчиња зеленчук од сецкан корен и кнедли од црн дроб. Тестенините во форма на звезда ќе ги забавуваат најмладите, а префинетоста на вкусот ќе го направи секој ручек празнична пригода.
  ден 46,00
  Слика на Супа Podravka 65гр Говедска со тестенини

  Супа Podravka 65гр Говедска со тестенини

  Поминаа многу убави семејни моменти со нејзиниот топол, силен вкус и примамливиот мирис. Нежните кратки тестенини што ги прават уникатни станаа (и остануваат) клучен детал за успешна подготовка на сите говедски супи.
  ден 29,00
  Слика на Супа коцка Podravka 80гр Говедска

  Супа коцка Podravka 80гр Говедска

  Освен што е основа за подготовка на супа од говедско месо, можете да ја користите за да подготвите комплексни јадења, како што се ориз, паста, месо и многу други. Вкусно и брзо решение!
  ден 58,00
  Слика на Супа Maggi 47гр Alpska

  Супа Maggi 47гр Alpska

  Maggi супите претставуваат важен дел од секојдневната исхрана и главна предност се брзата и лесна подготовка и загарантиран резултат.
  ден 45,00
  Слика на Супа Maggi 50гр Пилешка со тестенини

  Супа Maggi 50гр Пилешка со тестенини

  Maggi супите претставуваат важен дел од секојдневната исхрана и главна предност се брзата и лесна подготовка и загарантиран резултат.
  ден 27,00
  Слика на Супа Maggi 53гр Швајцарска

  Супа Maggi 53гр Швајцарска

  Супа со кнедли од говедско месо со специфичен вкус, со парчиња кромид, целер, морков, црвена пиперка и праз.
  ден 45,00
  Слика на Супа Maggi 52гр Кнедли

  Супа Maggi 52гр Кнедли

  Maggi супите претставуваат важен дел од секојдневната исхрана и главна предност се брзата и лесна подготовка и загарантиран резултат.
  ден 45,00 ден 29,00
  Слика на Супа Maggi 52гр Крем Брокула

  Супа Maggi 52гр Крем Брокула

  Maggi супите претставуваат важен дел од секојдневната исхрана и главна предност се брзата и лесна подготовка и загарантиран резултат.
  ден 45,00
  Слика на Супа Maggi 56гр Домат и Босилек

  Супа Maggi 56гр Домат и Босилек

  Maggi супите претставуваат важен дел од секојдневната исхрана и главна предност се брзата и лесна подготовка и загарантиран резултат.
  ден 45,00
  Слика на Супа Podravka 67гр Алпска Пилешка

  Супа Podravka 67гр Алпска Пилешка

  Видливи парчиња црвена пиперка и кнедли направени од избранo пилешко месо и даваат незаменлив вкус, а карактеристичниот изглед на тестенините го прави омилен кај сите генерации.
  ден 42,00
  Слика на Супа Maggi 40гр Говедска

  Супа Maggi 40гр Говедска

  Maggi супите претставуваат важен дел од секојдневната исхрана и главна предност се брзата и лесна подготовка и загарантиран резултат.
  ден 27,00
  Слика на Супа Maggi 52гр Крем со печурки

  Супа Maggi 52гр Крем со печурки

  Maggi супите претставуваат важен дел од секојдневната исхрана и главна предност се брзата и лесна подготовка и загарантиран резултат.
  ден 45,00
  Слика на Супа Podravka 60гр Говедска со тестенини и месо

  Супа Podravka 60гр Говедска со тестенини и месо

  Говедската супа од Подравка е највкусната причина да ги соберете најблиските на трпезата. Послужете ја како ужинка или мал, брз и лесен оброк за оние кратки, но драгоцени заеднички моменти. Парчиња избрано говедско месо, незаменливи зачини, избран зеленчук - кромид, моркови, целер, кељ, праз, црвени пиперки - и пред сè неизбежните тестенини, ја прават совршената домашна супа. Уживајте во говедска супа без засилувачи на вкус.
  ден 35,00
  Слика на Супа Podravka 58гр Сватовска

  Супа Podravka 58гр Сватовска

  Сецкан зеленчук и големи кнедли од гриз и благ вкус на зеленчук се подеднакво привлечни и за малите и за големите. Праз, пиперки, моркови и целер даваат супа од зеленчук, а за вегетаријанците на трпезата, сватовска супа ќе биде посебен деликатес.
  ден 44,00
  Слика на Супа Podravka 50гр Пролетна

  Супа Podravka 50гр Пролетна

  Колку е топло во вашиот дом не зависи од сезоната, туку од храната на масата. Супа со моркови, целер, кромид, пиперки, праз и карфиол пријатно ќе изненадат со многу вкусови. Вашите најблиски ќе бидат наградени со раскошен квалитет и тие ќе ви донесат насмевка на лицето при првиот обид. Уживајте во пролетна супа без засилувачи на вкус.
  ден 32,00
  Слика на Супа Podravka 60гр Пилешка со тестенини и месо

  Супа Podravka 60гр Пилешка со тестенини и месо

  Пилешката супа од Подравка е највкусната причина да ги соберете најблиските на трпезата. Послужете ја како ужинка или мал, брз и лесен оброк за оние кратки, но драгоцени заеднички моменти. Парчиња избрано пилешко месо, незаменливи зачини, избран зеленчук - кромид, моркови, целер, кељ, праз, црвени пиперки - и пред сè неизбежните тестенини, ја прават совршената домашна супа. Уживајте во пилешка супа без засилувачи на вкус.
  ден 33,00