Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Swisslion

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Ишлери Swisslion 125гр Eurocrem

  Ишлери Swisslion 125гр Eurocrem

  Пополнети бисквити со крем од какао и чоколаден прелив.
  ден 35,00
  Слика на Ишлери Swisslion 250гр Duo Pack

  Ишлери Swisslion 250гр Duo Pack

  Пополнети бисквити со крем од какао, бел еурокрем и чоколаден прелив.
  ден 75,00
  Слика на Житарки Swisslion 250гр Coco Max

  Житарки Swisslion 250гр Coco Max

  Coco Max житни снегулки ориз и пченка со какао 250гр.
  ден 64,00
  Слика на Корнфлекс Swisslion 250гр Choco Max

  Корнфлекс Swisslion 250гр Choco Max

  Чоколадни топчиња со 8 витамини, калциум и железо за вкусен и здрав оброк.
  ден 70,00
  Слика на Чоко бисквит Swisslion 35гр

  Чоко бисквит Swisslion 35гр

  Комбинација на црно чоколадо и Petit Beurre бисквити, збогатено со зрна какао и млеко.
  ден 12,00
  Слика на Бонбониера Swisslion 250гр Choco Exclusive

  Бонбониера Swisslion 250гр Choco Exclusive

  Ексклузивен микс од чоколадни дражеа 250г. Уживајте во вкусовите.
  ден 199,00
  Слика на Чоколадо Swisslion 100гр За готвење

  Чоколадо Swisslion 100гр За готвење

  Подобрете го вкусот на вашите омилени чоколадни задоволства со ова чоколадо за готвење. Доживејте луксузно длабок вкус и мазна текстура со секој залак.
  ден 23,00
  Слика на Чоколадо Swisslion 40гр Love You Hazelnut

  Чоколадо Swisslion 40гр Love You Hazelnut

  Млечно чоколадо Love You исполнето со фил со вкус на лешник.
  ден 12,00
  Слика на Ресана Swisslion 500гр Овошен микс

  Ресана Swisslion 500гр Овошен микс

  Бисквит со овошно желе од портокал, вишна, малина и чоколаден прелив.
  ден 109,00
  Слика на Житарки Swisslion 250гр Euromax

  Житарки Swisslion 250гр Euromax

  Swisslion Euromax крцкавите перничиња полнети со чоколаден крем.
  ден 77,00
  Слика на Ресана Swisslion 115гр Чоколадо и Портокал

  Ресана Swisslion 115гр Чоколадо и Портокал

  Чоколадни меки колачиња со прелив од чоколадо и портокал.
  ден 24,00
  Слика на Бисквити Swisslion 600гр Apetit Classic

  Бисквити Swisslion 600гр Apetit Classic

  Apetit бисквити со путер.
  ден 72,00
  Слика на Бисквити Swisslion 600гр Apetit Посни

  Бисквити Swisslion 600гр Apetit Посни

  Посни бисквити со путер.
  ден 65,00
  Слика на Колачи Swisslion 300гр Medenjak Портокал

  Колачи Swisslion 300гр Medenjak Портокал

  Медено срце колачи полнети со фил од портокал (25%) и чоколаден прелив (23%).
  ден 119,00
  Слика на Бонбониера Swisslion 180гр Banat Original

  Бонбониера Swisslion 180гр Banat Original

  Млечно чоколадо од банат, позната како „мала крава“, со децении е постојан избор на обожаватели на традиционален вкус без разлика дали е со млеко, јагоди, сецкани лешници, бисквити или ориз. Млечно чоколадо со висока содржина на млеко. Пакување од 180 гр.
  ден 125,00
  Слика на Наполитанки Swisslion 45гр Choco 4

  Наполитанки Swisslion 45гр Choco 4

  Кога се комбинираат најдобрите крцкави вафли, добивате одлична комбинација на различни неодоливо вкусни производи, кои се омилени кај оние кои ја сакаат оваа уникатна комбинација. Перфекна комбинација на Eurocrem и вафла .
  ден 18,00
  Слика на Чоколаден крем Agrocrem 450гр

  Чоколаден крем Agrocrem 450гр

  Неверојатна мешавина на какао и млечен крем за неодолив вкус.
  ден 119,00
  Слика на Чоколаден крем Swisslion 500гр

  Чоколаден крем Swisslion 500гр

  Чоколаден крем од прекрасна мешавина од млеко и какао.
  ден 149,00
  Слика на Чоко бисквит Swisslion 300гр Кеса

  Чоко бисквит Swisslion 300гр Кеса

  Комбинација на црно чоколадо и Petit Beurre бисквити, збогатено со зрна какао и млеко. На вас е само да ги вкусите и да уживате!
  ден 85,00