Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Syoss

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Шампон Syoss 440мл Repair

  Шампон Syoss 440мл Repair

  Syoss Repair шампонот длабоко влијае во внатрешноста на влакното и помага во спречување на идни оштетувања. За 90% помала кршливост и раздвоени врвови и поголема еластичност.
  ден 225,00
  Слика на Шампон Syoss 440мл Anti-Dandruff

  Шампон Syoss 440мл Anti-Dandruff

  Шампонот против првут од Syoss го отстранува првутот со првото миење и го спречува чешањето. Ефективната формула со Zn Pyrithione елиминира до 100% видлив првут.
  ден 225,00
  Слика на Шампон Syoss 440мл Keratin

  Шампон Syoss 440мл Keratin

  Syoss Keratin ја надополнува структурата на косата и дава чувство на коса како од салон со секое миење. Формулата за професионални перформанси со кератин ја зајакнува структурата на косата и ги регенерира постоечките оштетувања.
  ден 225,00 ден 182,00
  Слика на Фарба за коса Syoss 3-1-Dark Brown

  Фарба за коса Syoss 3-1-Dark Brown

  Фарба погодна за средно кафеава до црно кафеава коса. Овозможува интензивни и долготрајни резултати до 10 недели. Ја заштитува косата и помага да се крши до 80% помалце. 100% покриеност на сива коса.
  ден 225,00
  Слика на Фарба за коса Syoss 5-8-Hazelnut Brown

  Фарба за коса Syoss 5-8-Hazelnut Brown

  Фарба погодна за темно руса до средно кафеава коса. Овозможува интензивни и долготрајни резултати до 10 недели. Ја заштитува косата и помага да се крши до 80% помалце. 100% ги покрива белите влакна.
  ден 225,00
  Слика на Фарба за коса Syoss 9-5-White Ash Blonde

  Фарба за коса Syoss 9-5-White Ash Blonde

  Оваа фарба е погодна за светло руса до темна руса коса. Овозможува интензивни и долготрајни резултати до 10 недели. Ја заштитува косата и помага да се крши до 80% помалце. 100% покриеност на сива коса.
  ден 225,00
  Слика на Шампон Syoss 500мл Curl Me

  Шампон Syoss 500мл Curl Me

  Syoss Curl Me шампонот обезбедува оптимална хидратација и дефиниција за дисциплинирана коса без сушење со фен. Специјално развиен за природни бранови и кадрици.
  ден 225,00
  Слика на Шампон Syoss 440мл Volume

  Шампон Syoss 440мл Volume

  Syoss Volume е специјално развиен за слаба и безживотна коса. Формула со високи перформанси со амино комплекс, со екстракт од ориз од темјанушки и мешавина од аминокиселини кои се градежни блокови за косата и помагаат во одржувањето на силниот и здрав изглед. 90% природно добиени состојки. Вегански. Без силикони.
  ден 225,00
  Слика на Шампон Syoss 440мл Color

  Шампон Syoss 440мл Color

  Syoss Color е специјално развиен за бојадисана и нијансирана коса. Формула со високи перформанси со амино комплекс, со екстракт од тсубаки цвет и мешавина од аминокиселини кои се градежни блокови за косата и помагаат во одржувањето на силниот и здрав изглед. 90% природно добиени состојки. Вегански. Без силикони.
  ден 225,00
  Слика на Фарба за коса Syoss 1-4 Blue Black

  Фарба за коса Syoss 1-4 Blue Black

  Syoss трајната фарба за коса содржи систем против оштетување на бојата со долготраен интензитет. Овозможува интензивна и долготрајна боја до 10 недели. 100% покриеност на сива коса.
  ден 225,00
  Слика на Фарба за коса Syoss 4-8 Chocolate Brown

  Фарба за коса Syoss 4-8 Chocolate Brown

  Syoss трајната фарба за коса содржи систем против оштетување на бојата со долготраен интензитет. Овозможува интензивна и долготрајна боја до 10 недели. 100% покриеност на сива коса.
  ден 225,00
  Слика на Фарба за коса Syoss 7-6 Medium Blonde

  Фарба за коса Syoss 7-6 Medium Blonde

  Syoss трајната фарба за коса содржи систем против оштетување на бојата со долготраен интензитет. Овозможува интензивна и долготрајна боја до 10 недели. 100% покриеност на сива коса.
  ден 225,00
  Слика на Фарба за коса Syoss 3-3 Dark Violet

  Фарба за коса Syoss 3-3 Dark Violet

  Syoss трајната фарба за коса содржи систем против оштетување на бојата со долготраен интензитет. Овозможува интензивна и долготрајна боја до 10 недели. 100% покриеност на сива коса.
  ден 225,00
  Слика на Шампон Syoss 440мл Salonplex

  Шампон Syoss 440мл Salonplex

  Шампонот Syoss Salonplex е специјално развиен за слаба и оштетена коса. Го намалува пукањето на косата предизвикано од честото четкање и стилизирање.
  ден 225,00
  Слика на Регенератор Syoss 440мл Keratin

  Регенератор Syoss 440мл Keratin

  Syoss Keratin регенератор за кршлива коса. Формулата со син лотус ја исполнува косата со кератин за интензивно обновување и измазнување на косата.
  ден 225,00
  Слика на Регенератор Syoss 440мл Color

  Регенератор Syoss 440мл Color

  Syoss Color регенераторот е специјално развиен за бојадисана и нијансирана коса. Формула со високи перформанси со амино комплекс, со екстракт од тсубаки цвет и мешавина од аминокиселини кои се градежни блокови за косата и помагаат во одржувањето на силниот и здрав изглед. 90% природно добиени состојки. Вегански. Без силикони.
  ден 225,00
  Слика на Регенератор Syoss 440мл Repair

  Регенератор Syoss 440мл Repair

  Syoss Repair регенераторот е специјално развиен за сува и оштетена коса. Длабоко влијае во внатрешноста на влакното и помага во спречување на идни оштетувања. За 90% помала кршливост и раздвоени врвови и поголема еластичност. 90% природно добиени состојки. Вегански. Без силикони.
  ден 225,00
  Слика на Фарба за коса Syoss 1-1 Black

  Фарба за коса Syoss 1-1 Black

  Оваа нијанса е погодна за средно кафеава до црна коса. Постојана боја на Syoss со систем против оштетување за живи и живописни бои со долготраен интензитет. Овозможува интензивни и долготрајни резултати во боја до 10 недели. Заштитена коса како од салон. Со систем против оштетување до 80% помалку кршење на косата. До 100% сива покриеност.
  ден 229,00