Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Taze

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Пуканки Taze 100гр

  Пуканки Taze 100гр

  Тазе пуканки исто како домашни! Направени од најдобрата пченка со специјална сол која се задржува на нив со ниско ниво на маснотии.
  ден 39,00
  Слика на Пуканки Taze 100гр Путер

  Пуканки Taze 100гр Путер

  Тазе пуканки исто како домашни! Направени од најдобрата пченка со специјална сол која се задржува на нив со ниско ниво на маснотии со вкус на путер.
  ден 39,00
  Слика на Грицки Taze Sticks 40гр Chicken

  Грицки Taze Sticks 40гр Chicken

  Вкусни солени стапчиња со вкус на пилешко.
  ден 10,00
  Слика на Грицки Taze Sticks 40гр Hot Dog

  Грицки Taze Sticks 40гр Hot Dog

  Вкусни солени стапчиња со вкус на хот дог.
  ден 10,00
  Слика на Грицки Taze Sticks 40гр Ketchup

  Грицки Taze Sticks 40гр Ketchup

  Вкусни солени стапчиња со вкус на кечап.
  ден 10,00