Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Течни средства за уста

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Слика на Течност за уста Listerine 250мл Cool Mint

  Течност за уста Listerine 250мл Cool Mint

  Течност што обезбедува длабоко чистење и се грижи за целата уста.
  ден 157,00
  Слика на Течност за уста Listerine 250мл Total Care

  Течност за уста Listerine 250мл Total Care

  Течност што обезбедува длабоко чистење и се грижи за целата уста.
  ден 157,00
  Слика на Течност за уста Lacalut 500мл Multi-Effect

  Течност за уста Lacalut 500мл Multi-Effect

  6 во 1 иновативна формула која овозможува редукција на забен плак, борба против бактериите, заштита од кариес, грижа за гингивата, природна белина на забите и свеж здив.
  ден 259,00
  Слика на Течност за уста Lacalut 500мл Tartar Protection

  Течност за уста Lacalut 500мл Tartar Protection

  Со антимикробен активен комплекс за подобра оралната хигиена, намален број на бактерии и превенција од кариес. Иновативна формула за отстранување на забен плак и забен камен дури и на места недостапни за четкање, активна заштита од кариес и гингивит.
  ден 259,00
  Слика на Сет Течност за уста Colgate 500мл Plax Multi Protection + Plax Ice

  Сет Течност за уста Colgate 500мл Plax Multi Protection + Plax Ice

  6 во 1 иновативна формула која овозможува редукција на забен плак, борба против бактериите, заштита од кариес, грижа за гингивата, природна белина на забите и свеж здив. Не содржи алкохол.
  ден 235,00
  Слика на Течност за уста Colgate 250мл Plax Multi Protection

  Течност за уста Colgate 250мл Plax Multi Protection

  6 во 1 иновативна формула која овозможува редукција на забен плак, борба против бактериите, заштита од кариес, грижа за гингивата, природна белина на забите и свеж здив. Не содржи алкохол.
  ден 155,00
  Слика на Течност за уста Listerine 250мл Advanced White

  Течност за уста Listerine 250мл Advanced White

  Течност што обезбедува длабоко чистење и се грижи за целата уста.
  ден 157,00
  Слика на Течност за уста Listerine 250мл Freshburst

  Течност за уста Listerine 250мл Freshburst

  Течност што обезбедува длабоко чистење и се грижи за целата уста.
  ден 157,00
  Слика на Течност за уста Listerine 500мл Advanced White

  Течност за уста Listerine 500мл Advanced White

  Течност што обезбедува длабоко чистење и се грижи за целата уста.
  ден 279,00