Пребарување
test
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Тестенини и супи

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  banner
  Слика на Лазањи Divella 500гр no.109

  Лазањи Divella 500гр no.109

  Еден од најпознатите италијански производители на тестенини со многу долга и успешна историја. Доколку сакате да ги вкусите вистинските италијански тестенини создадени со посебно внимание, тогаш Divella е ваш вистински избор.
  ден 120,00
  Слика на Макарони Divella 500гр no.48

  Макарони Divella 500гр no.48

  Макарони Divella Chifferini Lisci број 48. Еден од најпознатите италијански производители на тестенини со многу долга и успешна историја. Доколку сакате да ги вкусите вистинските италијански тестенини создадени со посебно внимание, тогаш Divella е ваш вистински избор.
  ден 51,00
  Слика на Супа Podravka 52гр Пилешка со тестенини

  Супа Podravka 52гр Пилешка со тестенини

  Препознатливиот шарен петел од пакувањето беше предвесник на новата ера во производството на храна, а до ден денес останува симбол на оваа вкусна чиста супа. Внимателно избрана комбинација на вкусови на месо, зеленчук и фини тенки тестенини.
  ден 29,00
  Слика на Супа коцка Podravka 80гр Пилешка

  Супа коцка Podravka 80гр Пилешка

  Богатството и квалитетот на состојките и полнотата на вкусот на пилешкото ја прават оваа комбинација на домашен вкус и арома вистински хит!
  ден 59,00
  Слика на Фиде Divella 500гр no.79

  Фиде Divella 500гр no.79

  Еден од најпознатите италијански производители на тестенини со многу долга и успешна историја. Доколку сакате да ги вкусите вистинските италијански тестенини создадени со посебно внимание, тогаш Divella е ваш вистински избор.
  ден 51,00
  Слика на Шпагети Divella 500гр no.8/9

  Шпагети Divella 500гр no.8/9

  Divella e eден од најпознатите италијански производители на тестенини со многу долга и успешна историја. Доколку сакате да ги вкусите вистинските италијански тестенини создадени со посебно внимание, тогаш Divella е ваш вистински избор.
  ден 51,00
  Слика на Инстант нудли Indomie 75гр Специјално пилешко

  Инстант нудли Indomie 75гр Специјално пилешко

  Инстант нудли со ароматичен прав и зачинето масло. Аромата е во посебен пакет и е со пилешки вкус.
  ден 17,00
  Слика на Лазањи Barilla 500гр no.99

  Лазањи Barilla 500гр no.99

  Широката, рамна форма на лазањата е совршена за секоја пригода. Одличен извор на енергија, со низок гликемиски индекс и се богати со железо и витамин Б.
  ден 195,00
  Слика на Макарони Divella 500гр no.53

  Макарони Divella 500гр no.53

  Макарони Divella Chifferini Lisci број 53. Еден од најпознатите италијански производители на тестенини со многу долга и успешна историја. Доколку сакате да ги вкусите вистинските италијански тестенини создадени со посебно внимание, тогаш Divella е ваш вистински избор.
  ден 51,00
  Слика на Супа Podravka 62гр Пилешка 5+1 гратис

  Супа Podravka 62гр Пилешка 5+1 гратис

  Богатството и квалитетот на состојките и полнотата на вкусот на пилешкото ја прават оваа комбинација на домашен вкус и арома вистински хит!
  ден 135,00
  Слика на Супа Podravka 64гр Алпска Говедска

  Супа Podravka 64гр Алпска Говедска

  Видливи парчиња црвена пиперка и кнедли направени од избранo говедско месо и даваат незаменлив вкус, а карактеристичниот изглед на тестенините го прави омилен кај сите генерации.
  ден 52,00
  Слика на Шпагети Divella 500гр no.10

  Шпагети Divella 500гр no.10

  Divella e eден од најпознатите италијански производители на тестенини со многу долга и успешна историја. Доколку сакате да ги вкусите вистинските италијански тестенини создадени со посебно внимание, тогаш Divella е ваш вистински избор.
  ден 51,00
  Слика на Макарони Divella 500гр no.40

  Макарони Divella 500гр no.40

  Макарони Divella Fussili број 40. Еден од најпознатите италијански производители на тестенини со многу долга и успешна историја. Доколку сакате да ги вкусите вистинските италијански тестенини создадени со посебно внимание, тогаш Divella е ваш вистински избор.
  ден 51,00
  Слика на Супа Podravka 54гр Швајцарска

  Супа Podravka 54гр Швајцарска

  Со специфичен вкус и парчиња кромид, целер, морков, црвена пиперка и праз, швајцарската супа е омилена на семејната трпеза поради фините кнедли од говедско месо.
  ден 50,00
  Слика на Таљатели Maggi Fix 40гр Со печурки

  Таљатели Maggi Fix 40гр Со печурки

  Производите на Maggi помагаат да се извади најдоброто во секој оброк. Вкусни тестенини со лента со фини печурки во кремаст крем сос, брзо и лесно решение за да си помогнете во готвењето и да додадете магија на секој оброк.
  ден 45,00
  Слика на Јуфки 5-ка 400гр Домашни

  Јуфки 5-ка 400гр Домашни

  Високохранливи, здрави и квалитетни тестенини, без адитиви и холестерол. Погодни за макробиотици и вегетаријанци.
  ден 44,00
  Слика на Макарони Divella 500гр no.29

  Макарони Divella 500гр no.29

  Macaroni Divella Pennoni Rigati number 29. One of the most famous Italian pasta producers with a very long and successful history. If you want to taste the real Italian pasta created with special attention, then Divella is your right choice.
  ден 51,00
  Слика на Супа Podravka 64гр Француска

  Супа Podravka 64гр Француска

  Богата супа со избрани парчиња сушено говедско месо, тестенини во форма на школка и сецкан зеленчук.
  ден 38,00
  Слика на Тортиља Mexicana 320гр 8/1

  Тортиља Mexicana 320гр 8/1

  Тортиља е тенок, рамномерен леб изработен од домашна пченка. Може да се комбинира со мешавина од зеленчук, тревки, зачини, месо, топен кашкавал итн.
  ден 80,00
  Слика на Шпагети Riscossa 500гр no.2

  Шпагети Riscossa 500гр no.2

  Со ароми и вкусови на медитеранската традиција директно во вашиот дом. Сите производи се богати по вкус и обезбедуваат здрава и урамнотежена исхрана благодарение на едноставните и природни состојки.
  ден 49,00